Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő akar tőlem valamit, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő akar tőlem valamit, vagy én értem félre?

Figyelt kérdés

Barátnőm ex-pasijával szoktam beszélni, mert 1-2 hónapja felvett msn-re. 2 hétig csak beszélgettünk, hogy mizu,hogy vagy...meg ilyenek. Aztán most h ténylegesen szétmentek, mondta h nem-e akrok kimenni vele, meg mndig úgy köszön el h majd beszélünk,puszi. Nekem ez nagyon furcsa helyzet, mert a barátnőm az a lány, akit soha nem bántanék meg olyannal h az ex-pasijával összejöjjek. De, lehet h én értem félre az egészet. HELP!

Én 14, ő 19.

(bár nemvalószínű h tudja h én ennyi vagyok)


2011. jan. 23. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek nem egyértelmű jelek, ez lehet akár baráti közeledés is.

De ha te nem akarsz tőle semmit, akkor már túl is van tárgyalva ez a dolog :))

2011. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érted félre. Mondjuk ha olyan témát dob fel, ami már necces, akkor rázd le, ill. ha találkozni akar veled, mondj nemet.
2011. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Még kérek válaszokat! :)
2011. jan. 23. 16:42
 4/5 RaksashaGirl ***** válasza:

Jó, nyolcadikos vagyok, de tegnap kis híján meghaltam mikor két fiú oszt.társam is úgy köszönt el tőlem, hogy : Jóéjt, puszi <3, pedig nem vagyok egy népszerű lány az osztályban, sőt.. Ranglétra legalja.. Plusz fiúm is van, és ezt ők is tudják..

Várj még kicsit vele, ha csak ennyi marad a dologból, akkor valószínű hogy csak barátkozni akar, de ha elkezd nőni, akkor érdemes odafigyelni, mert akkor lehet hogy akar valamit..

14/L

2011. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tremoros ***** válasza:
hát a jel nem eggyértelmű...de szerintem egy 19 éves nem egy 14 évesre fog nagyon rászállni
2011. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!