Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány barátom nem tud flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány barátom nem tud flörtölni és mindig kudarca van a férfiak terén. Hogyan tudnék segíteni neki? 18L

Figyelt kérdés
A legjobb lány barátom egyszerűen nem tud flörtölni. :( Nem megy neki a dolog. Nem tud flört jeleket küldeni egy férfi felé sem, nem értelmezi a TELJESEN NYÍLVÁNVALÓ flörtre utaló jeleket a fiúktól, nem élvezi az egészet... Majdhogynem végigizzadja az egészet és borzalmas látványt nyújt... Nem hittem volna, hogy bárkinek ennyire kellmetlne és pocsék érzés lehet ez a könnyed játék. :S És bevalomm őszintén, egy kicsit furcsálom is a dolgot... Nekem mindig azt mondja hogy fogalma sincs hogy mit kell tennie, én meg nem győzöm neki mondani hogy ez már réges régen benne van mert így született, belé van KÓDOLVA! De hiába... És megmondom őszintén, a férfiak joggal nevetik ki és furcsálják hogy ennyire nem ért hozzá. De én segíteni akarok neki! Hogyan tehetném meg ezt? (Ő is 18L)
2011. jan. 23. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:

ha nincs barátod: menj oda vele egy fiúhoz és kezdj el vele flörtölni.ő látni fogja tán meg is fogja tanulni.


ha van barátod: elmondod mit kell mondania hogy kell mozognia. kipróbálja a barátodon...és utána egy fiún


25/l

2011. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!