Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van ez a "később kialakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez a "később kialakuló szerelem" dolog a szexualitás terén?

Figyelt kérdés
Sokszor hallani olyat, amikor két ember régóta ismeri egymást, de semmi nincs köztük mert csak barátok, aztán egyszercsak összejönnek. Ilyenkor a "kémia" hh elkezd működni? Évekig nem vonzzódtak egymáshoz, aztán utána meg már igen?
2011. aug. 9. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
átl vagy már volt régen is vonzalomés eddig nem mutatták kivagy az egyik v mindkettő valami uj tulajdonságát fedezte fel mi miatt kialakul
2011. aug. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De sztm tulajdonság miatt nem alakulhat ki. Vagy van vagy nincs, nem?
2011. aug. 9. 07:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
velem eddig mindig így volt. nem a kémia kezd el először működni, hanem pl régebb óta ismerek valakit, de eddig csak keveset beszéltünk, aztán valamiért több időt töltünk együtt egy idő után, egyre szimpatikusabb lesz azáltal amiket mond, ahogy viselkedik, egyre közelebb kerülünk, észreveszek olyan tulajdonságait amiket eddig nem is láttam, nagyon elkezd tetszeni ezek miatt, elcsattan egy csók esetleg és BAMM :D na innen jön nekem a kémia, ha az működik, ebből szerelem lesz :D
2011. aug. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző köszi a példátl átod de tulajdonság mivel ritka hogy mindent tudunk a másikról
2011. aug. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még sosem tapasztaltam ilyet.

Eddig csak a szerelem első látásra dolog működött nálam.

2011. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálam egy 7 éves ismerettségből alakult ki a dolog.

igaz,mikor megismertem voltam vagy 8 éves,ő meg 12.

egy ifjúsági közösségből ismertük egymást.h h jöttünk össze?

elég érdekes a sztori :) rengeteget dumáltunk az egyik tábor folyamán aztán páran elkezdték nekem és neki is mondogatni,h itt lesz vmi :) mi persze nem gondoltuk így.

aztán hülyeségből belementünk nagy unszolásra,h játszuk már el,h járunk :)

10 napig játszottuk,majd mikor hazajöttünk akkor is sms-eztünk,telefonáltunk,fagyiztunk...

1 hónapig húztuk egymás agyát,majd okt.-ben összejöttünk :)

azóta is együtt vagyunk lassan 3 éve :)

18/L

2011. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!