Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vs szexualitás. Avagy kinek kell engednie?

Figyelt kérdés

Üdv!


21/F vagyok. Valszeg életemben először állok közel ahhoz,hogy beleszeressek egy lányba. Egy imádnivaló tündérről van szó,beszarok minden alkalommal a röhögéstől,olyan szinten retardált dolgokat hordd össze,amiről azt hittem,ilyet csak én tudok:) E mellett nagyon érzékeny,megértő,figyelmes,nem egy hisztiző hülye p*csa alkat. Komolyan imádom. Amikor a barátnőm lett,még szűz volt,de ez engem nem zavart,hogy tapasztalatlan,sőt,engem ez még izgatott is,hogy én leszek az a srác,aki majd bevezeti a dolgokba. Abszolút nem voltam soha türelmetlen és mindig mindent megbeszélhetett velem. Viszont van valami...

A szexben elég merev,én pedig nyilván fiú vagyok,vannak igényeim. Ráadásul még fiú létemre is fokozottan be tudok indulni,és hát bevallom van 1-2 perverzióm is^. Számomra ezek nélkül a szex nem jár teljes kielégülés-érzettel,de a barátnőm pl. közölte még a kapcsolat legelején (valahogy oda vetődött a szó),hogy ő sosem nyelné le egy fiúnak, mert az szerinte undorító. Aznap este 2 órát járkáltam fel alá otthon,mert komolyan elgondolkoztam van-e értelme tovább folytatnom. Ez pitiáner kis dolognak tűnik egy lány szemében,de úgy vettem észre,ha egy srác nincs kielégitve szexuális téren,az idővel szinte mind félrekacsint,félrelép. A tapasztalatom erről győzött meg.

Hogyan mondhatom meg a barátnőmnek,vagy hogyan győzhetem meg,hogy a szexnek ez is része lehet és nekem fontos? Vagy nekem kéne lemondanom a vágyaimról?


2010. márc. 29. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nyeld le te akkor is gyomorba kerül
2010. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Érdekes megközelítése a dolgoknak;) Gondolom átjött a probléma lényege,jó Neked:D
2010. márc. 29. 20:35
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

ha tiszteled és szereted, akkor neked kéne erről lemondanod..

ez majdnem olyan mintha a lány azt kérné, hogy nyeld le a slejmét csók közbe, mert az neki úgy az igazi..

gondolkozz el egy picit ezen..

a kettő végülis ugyanaz nem? :D

2010. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

remélem ő fog elhagyni,akkora egy ösztönlény vagy,hogy az hihetetlen, ha imádod,megbolondulsz érte, akkor nem mindegy,hogy lenyeli e vagy sem?? amúgy sem valami profi a csaj majd idővel hátha lenyeli,minek akarod erőltetni?

te is egy ilyen szexmánikus lehetsz akinek fontosabb a sperma lenyelése mint maga a szerelem..

kösd fel magad:D

2010. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

és mi az,hogy fiú vagy és vannak igényeid?? egy nőnek nincsenek vagy nem lehetnek??

szerintem te egy kicsit magasabbra fokra emeled a férfiakat...

2010. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

egyrészröl megértelek...hasonlo cipöben járunk..annyi különbséggel hogy lány vagyok..és a párom engem sem elégit ki maximálisan..

minden embernek a szex életszükséglet...

szova..nyugodtan beszéld meg vele..meg kell értenie a te tény állásod is..

viszont..nöi szemszögböl ténylg pitiáner dolognak tünik..nem lesz könnyü dolgod..

sok sikert

2010. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szereted (vagy ahhoz nagyon közel áll) és mégse vagy képes elfogadni, hogy nem nyeli le a spermádat? :S


Amúgy mi lenne, ha közös perverziókat találnátok ki, ami mind a kettőtöket izgatja? Így új dolgokkal lehetne helyettesíteni a kilőtt régieket. Nah?

2010. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat nem arról szól hogy kiszolgálnak. A szerelem csak akkor sikeres ha mindketten kötnek kompromisszumokat! Gondolom a lány is lemondott pár dologról (nem biztos hogy a szexben), te sem halsz bele. Másrészt ha igazán szereted akkor nem kéred tőle.
2010. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
engem sem elégít ki a párom maximálisan,de hogy elhagyni ennyiért..miért nem keresel egy másik lányt,most komolyan? megérdemli,hogy találjon magának egy rendes fiút.
2010. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
szerintem itt nem jött le mindenkinek a kérdés lényege(vagy én értelmezem rosszul) a kérdező a sperma lenyelésével-amivel amúgy semmi gond nincsen sztem, csak példálozott. a lényeg az h a lány nem tudja szexuálisan kielégíteni. és ezáltal frusztrálva érzi magát a kapcsolatban... hát nemtudom. szerintem beszélj vele, szeretitek egymást. engedj te is, és vedd rá h őis játszadozzon el legalább a gondolattal picit, és ne legyen merev. probáljatok ki új dolgokat, vigyetek színt a szexbe, gyakoroljatok. ha belejön nem lesz merev. lehet h őis frusztrálva van, vagy nagyon megakar felelni, lazuljatok el, és adjatok az érzésnek. L
2010. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!