Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért ilyen furcsa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért ilyen furcsa a barátom?

Figyelt kérdés
15 éves, én 14 vagyok, egy hét úlva lesz 1 éve, hogy együtt vagyunk. Sajnos távkapcsolat, keveset találkozunk, viszont minden nap beszélünk MSN-en, meg telefonon. Múlt héten egész végig síelni volt, nagyon hiányzott, alig vártam, hogy újra beszélhessünk. Meg is jött, pénteken már tudtunk beszélgetni. Viszont végig nagyon szomorú volt, amikor webkameráztunk, és meglátott, elmosolyodott egy kis időre, de nagyon hamar elkomorult. Nem tudja elmagyarázni, hogy mitől van rossz kedve. Ilyennek még sosem láttam. Persze volt már szomorú, de mindig sikerült felvidítanom, most meg sehogyan sem sikerült. Ez így nekem is nagyon rossz. Olyan, mintha már nem szeretne, csak elköszönéskor mondta a "bűvös szót". Utálom, hogy ilyen messze vagyunk egymástól, és nem tudok odamenni hozzá, és megölelni, fogni a kezét, vagy hasonlók. Anyukámat is kérdeztem, hogy vajon mitől lehet ilyen? Szerinte csak a kamaszkori hangulatingadozás, vagy a téli depresszió, esetleg a fáradtság okozza ezt. Kérdeztem a barátomat, hogy velem van-e baj, azt mondta, hogy nem...viszont én tényleg egyre nyugtalanabb vagyok. Nem akarom elveszíteni. Mellette akarok lenni. Szerintetek mi baja lehet?
2011. jan. 23. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A viselkedése most változott meg ennyire?

Tehát eddig még nem tapasztaltál ilyen szintű viselkedést?

Szerintem egyszerűen kihűlt a kapcsolatotok. Gondold végig- és most ne vedd zokon- hogy érdemes-e ezt még folytatnod?

2011. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy az ember bal lábbal kel fel, és rossz kedve van, minden különösebb ok nélkül. Ami viszont fontos, hogy ne felvidítani próbáld, hanem csak éreztesd, hogy mellette állsz. Nem kell rögtön okokat keresni, és főleg nem saját magadban, mert ezzel talán csak idegesíted. Igazából én azt látom rajtad sajnos, hogy nem is őérte aggódsz, hanem saját magad miatt... és ez így nem jó. Fogadd el, ha rossz passzban van, és biztosítsd afelőle, hogy te mindig mellette állsz.
2011. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt. És nem magamért aggódok, hanem pont miatta...tényleg nem volt még ilyen. Egyik napról a másikra változott meg. Igyekszem biztosítani arról, hogy rám mindig számíthat, és ezt nagyon jól tudja is. Remélem nincs valami nagyobb baj, vagy ilyesmi...
2011. jan. 23. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy lehet a síelés alatt megismerkedett vkivel és gyötri a bűntudat.
2011. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy volt ott olyan lány, akivel bejöttek egymásnak és jól elvoltak, de ugye nem lehetett semmit se csinálni.

Aztán belegondolt, hogy vele meg tudná tenni mindazt, amit veled nem, hiszen ott van mellette. (gondolok itt arra, amit te is mondtál; megölelni, megfogni a kezét,stb.).

Most pedig hiányzik neki. Lehet, hogy nem is kimondottan a lány, hanem a szituáció.

2011. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!