Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy elkezdtek "kiutáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy elkezdtek "kiutálni"? Mind a barátaim, és mind a barátom nagyon furcsa velem mostanában. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Június közepe fele elköltöztünk tatabányáról nem messze egy kisebb faluba. A barátom is, és a barátaim, barátnőim is mind tatabányaiak.Oda jártam iskolába, most majd bejárós leszek, mint év végétől. Július közepéig tart nálunk az iskola, gyakorlat végett. Akkor már a faluból jártam,és azért meg kell szokni, alkalmazkodni kell a buszokhoz. Az osztálytársaim,akikkel nem vagyok olyan jóban, folyamatosan megszóltak, hogy egy 10 perccel műszak vége előtt elengedtek, mert pont olyan hülye időpontban jött a busz, az az utáni pedig jó 3 órával később. Azt mondták, kivételeznek velem. Idén is ugyan ez lesz, előre látom, mivel a menetrend nem változott. A barátomat pedig, mióta elköltöztünk, csak akkor látom, ha én megyek be tatabányára. Ami nekem nehezebb ügy, és néha veszett is, mert sokkal ritkábban indul a faluból busz, mint tatabányáról. Amikor viszont bemegyek, mindig úgy érzem, hogy a barátaim lenéznek úgymond.És baszogatnak azzal. hogy hány sort ástam ma fel, meg megetetettem-e a disznókat. Nem esik jól, már csak azért se, mert alapból faluról származom, nem sokat éltem nagyvárosban. Mondtam a barátomnak, hogy jó lenne ha legalább ő mellém állna, vagy olyan lenne mint amikor még itt laktam, de inkább ő is hozzájuk csatlakozik már. Meg azért is megszólnak, mert háromnegyed 6 nál tovább soha nem maradok bent. Na most arról nem én tehetek. Nagyon rossz így, én úgy érzem hogy kiutálnak. Szerintetek mit tehetnék, hogy ne ez legyen?
2010. aug. 19. 12:50
 1/5 Harrr ***** válasza:

A barátod nem áll melléd? A haverjaid szívatnak?


És te még összejársz ezekkel a gyökerekkel?


Ki akarnak utálni azok a beképzelt majmok, eltaláltad. A barátod meg elhagyta valahol a gerincét amikor nem állt ki melletted...

2010. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam azok már nem a barátaid.

LEhet kegyetlenül hangzik, de próbálj egy kicsit kevésbeé nagyképű/sznob barátokat keresni.


A barátod pedig no comment....

2010. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De most...nem értem, ennyire nem mind1 hogy ki hol lakik?

Faluban is persze már vannak barátaim, de én őket tartottam igaz barátnak...Hatalmasat tévedtem akkor...Köszi a válaszokat!

2010. aug. 19. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ez elég szomorú,főként,ha még a barátod is hozzájuk csatlakozik...minden esetre Te ne csüggedj el!

Próbáld megbeszélni a barátoddal,h Téged ez mennyire zavar,s ha nem juttok "közös nevezőre" szerintem nincs értelme folytatni...ha pedig a "barátaid" is ugyanúgy viselkednek,ők nem is igazán barátok.:)

KITARTÁS:) ne csüggedj el;)

14/L

2010. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez a tömegvonzás törvénye

senki nem akar a "különc" lenni

egyedül vagy egy háborúban

hamarabb megtanultad milyenek az emberek

én 30 évesen még kiakadok a munkahelyen hogy mer tőlem lopni az, akivel együtt dolgozom? és még mindig kiakadok mindenen

te legalább nem fogsz

2010. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!