Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én furcsa vagyok? 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én furcsa vagyok? 17 éves lány vagyok nem volt még barátom, még nem is csókolóztam. Lettek volna fiúk akik összejöttek volna velem, de nem voltak az eseteim, meg úgy érzem hogy így jól megvagyok (pasi nélkül is).

Figyelt kérdés
De már egyre többen kérdezik hogy miért nincs barátom.. De miért kell minden lánynak pasi? Anyu is kérdezte hogy van e kialakulóban, mondtam hogy nincs és nem akarok senkihez sem kötődni.. Még úgy érzem ráérek. Köszönöm a válaszokat.!
2010. aug. 18. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia azért kell mert az ember társas élőlény...:)

A legtöbbb ember szeret vkihez kötődni és jó érzés, és azért mondják

2010. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
én 16 éves vagyok és ugyan így vagyok/érzek, mint te :)
2010. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Doriiisss ***** válasza:
Majd eljön az idő amikor érezni fogod, hogy igenis te felnőttél lelkiekben ezekhez a dolgokhoz. Ne sietess semmit. Akik pedig piszkálnak emiatt mondd el nekik, hogy törődjenek a saját dolgukkal.
2010. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz senkit akkor nem is kell senkivel összejönnöd! A szingli életet is lehet élvezni! :) És egyébként is a szerelemből sok szomorúság adódik, legalább Te később tapasztalod meg. Én nekem is későn lett barátom és mindig hallgattam h miért nincs? de nem foglalkoztam velük. Te se foglalkozz velük. Ha nem kell hát nem kell!
2010. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Dehogy vagy fura:) Szerintem jó ez így,persze,hogy ráérsz.Ne hallgass senkire,aki emiatt tévesen elítél!

Vannak később érő emberek,és vannak olyanok,akik vágynak bulizásra..stb.Szerintem te ezen emberek közé tartozol!Vagy talán félsz a csalódástól,nem tudom.Szíved joga,hogy mikor,kivel és hol csinálsz valamit,vagyhogy kibe leszel szerelmes..stb.

A szerelem nincs korhoz kötve,szerintem:)


Persze az már nevetséges,ha egy 80-86 éves embert látok kimutatni a szerelmét a másik iránt..-_-" lássák be,hogy ők már kiöregedtek ebből:)

2010. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én is így vagyok mint te,fel e fejjel!
2010. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A hozzád hasonló lányok mindig kitalálják, hogy ők különlegesek, valójában azonban csak az szokott kiderülni, hogy nincs elég önbizalmuk, hogy valakivel összejöjjenek.

(És az esetek legkisebb részében igaz az, hogy jól megvannak úgy. Mert az ember társas lény, ahogyan azt már írták.)

2010. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat látnám. Tök ugyanez van (volt) velem is. Igaz nekem már volt barátom, de az se volt se komoly se hosszútávú.

Anyáék meg állandóan azzal izélnek, hogy már benne vagyok a korban, már időszerű lenne, hogy legyen valakim.

És pont úgy vagyok vele én is, hogy tök jól elvagyok fiú nélkül is.

Az ilyenekre azt szokták mondani, hogy későn érő tipus, de szerintem ez nem igaz. Nem érzem úgy, hogy testileg vagy akár lelkileg nem állnék készen egy kapcsolatra, egyszerűen csak könnyebb egyedül.

17/L

2010. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy furcsa, ez tök normális dolog. Nekem is vannak osztálytársaim, meg 18 éves ismerőseim is akiknek nem volt barátjuk, nem csókolóztak senkivel. Nekem voltak már ilyen kis kalandjaim, flörtök, csók, ilyesmi, de komoly kapcsolatom (vagy akár komolytalan, de hivatalos) még nem volt. Szóval barátom még soha nem volt, de engem nem zaklat vele Anya, tudja, hogy épp kavarok valakivel, és abból lehet, hogy kialakul valami, csak aztán mindig visszalépek, mert nem találom magamhoz alkalmasnak az illetőt... :) Majd találok valakit egyszer. És te is! :) Nyugi, tök normális vagy. És ez sokkal becsülendőbb, mintha minden héten más pasid lenne, és a fél város megd.ugna. :D
2010. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy furcsa!

Ne törődj azzal, mit mondanak mások, ha most nem akarsz párkapcsolatba bonyolódni, nem kell. Ha 3 év múlva se, akkor se gáz, szerintem. Inkább tégy ahogy akarsz, minthogy a környezeted nyomására összejössz vkivel, mert az a negatív élmény hatással lesz a többi párkapcsolatodra.

2010. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!