Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az előnye ha valaki férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az előnye ha valaki férfi? (Párkapcsolati szempontból, a nőkkel szembeni előnyökre gondolok)

Figyelt kérdés

Eddig csak a férfilét hátrányaival találkoztam, úgy gondolom a nőknek könnyebb párt találniuk is, egy kapcsolatért alig kell tenniük valamit.

Leginkább nők véleménye érdekelne, hiszen ők a másik oldalról sokkal jobban átlátják a nehézségeiket és a férfiak előnyét is jobban látják.


2011. jan. 23. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

A férfi,

- nem lesz terhes

- sosem mondja azt, hogy fúj ilyet én nem eszek

- nekem is nekem is olyan cipő vagy nadrág kell

- nem menstruál

- nincsenek olyan napjai mikor hozzá sem lehet szólni

- egy finom ebéddel is megenyhítheted a szívét

- nem kell érte teperni hetekig mint a nőkért

- nem kerül nekik olyan sokba a fodrászat

- nem csinálnak belölük szőke nős vicceket,

- nem fogják az emberek a fejüket , hogyh a egy férfi vezeti az autót

stb stb stb

2011. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne könnyebb a nőknek? Akár az életben, akár a szexben?

Nekünk meg kell tanulni mindent, nektek férfiaknak, pedig 2 rárántás elég és megvagytok. Mi szenvedünk a menstruációval, a gyerekszüléssel... Egyáltalán nem könnyű.

2011. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Moszuke ***** válasza:
46%

íme egy nehézség miért szar nőnek lenni ilyen téren:


a nők vállán ott a teher, hogy elvárják tőlük, hogy ugyan legyen már valakijük. hiszen már 19éves és még nincs férj jelölt?? stb dumák.


és ez vezet oda, hogy sok lánynak csak kirakat pasi kell akit nem is szeretnek csak azért járnak velük, hogy végre ne b*szogassa őket a környezetük és ne nézze ki őket a világ mert szinglik.

nekem ezt egy havernő mesélte:)

23/f

2011. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Közel sem vagytok annyira szégyenlősek, nem kell számolnotok a társadalom elítélésével, ha esetleg több partneretek volt.
2011. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én szégyenlős vagyok, félénk, ez személyiség függő.

Menstruáció, terhesség, ez a nőkhöz tartozik.Férfiaknál is vannak ilyen dolgok, szőrösödés, nagyobb test, stb.

Nem igazán ezekre gondoltam, hanem cselekvés szempontjából, egy párkapcsolat kialakulása és dinamikája szempontjából ezt oda is írtam!

2011. jan. 23. 17:33
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk annyi, h te végigk*úrhatod a fél falut és még te leszel a jani, viszont a csaj ezt nem teheti meg anélkül, h ne szólnák meg.
2011. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen könnyebb nőnek lenni.
2011. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem akarom végigk*rni a fél falut, egy komoly kapcsolatot szeretnék bármilyen hihetetlen.

Amúgy meg aki végigk*rja a fél falut azt megvetik a nők, hogy sok nővel volt, ez negatívum.

2011. jan. 23. 18:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Dehogy vetik meg..
2011. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Én buli előtti készülődéskor jövök rá,hogy mennyivel jobb férfinak lenni.. ők csak felkapnak v.mit és elindulnak..
2011. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!