Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kéne csinálnom? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne csinálnom? Nem jövök be neki csak beképzelem ugye? Vagy mit tegyek ami nem gáz? Tipp?

Figyelt kérdés

nos... 17éves lány vagyok és kb 1hónapja feltünt, h van egy srác a sulimban aki hát... néz reggelente a buszon. Olyan 18-19 lehet

Sőt igazából akkor tünt fel amikor a suli folyosón belebámult a fejembe:D

Na és kiderült hogy kb pár utcára lakik tőlem mert a reggeli helyijárattal jön, és azon is rámnéz.

Nos ma mentem a suliba és összefutottam az egyik ismimmel aki lány, legyen Y, és beszélgettem vele Y ismeri ezt a fiút, jóban vannak ahogy láttam.

És dumált a fiúval is meg velem is, és akárhányszor megszólaltam a srác rámnézett.

A buszmegállóba multkor nemvolt tüzem és ő adott, mosolyogva megköszöntem:)

És hát nagyon jóképű, de nemtudom ráköszönjek? vagy honnan tudjam, h bejövök-e neki?

JA ÉS HNAP MIT VEGYEK FEL?:D


2011. jan. 24. 19:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Meg ma is álltunk én az egyik volt o.társammal dumáltak a srác meg arrébb ált 1-2 haverjával meg Y-nal és hülyültek és a srác olykor rámnézett.

Ja Y nem a csaja meg semmi csak haverok, ezt tudom:)

És szerintem a fiúnak nincs csaja

De nemvagyok az a kezdeményező típus. Meg Y-nak nem szeretném elmondani, h bejön a srác mert akkor visszajut a fiú fülébe és áááhhh, ciki:S

SEGÍTSETEK:D HNAP IS TUTI LÁTOM:P

2011. jan. 24. 19:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer beszélgettetek akkor mindenképpen köszönj neki. de ha rendszeresen ugyan azzal a busszal mentek ugyan abba a suliba is nyugodtan köszönhetsz neki. az bunkóság ha nem köszönsz neki.

szerintem nézz rá erösen legközelebb és mosolyogj rá, ha utánna lát és elfordul vagy nem akar megismerni, akkor tuti nem jössz be neki, de ha következönek ö is mosolyog meg minden akkor bejössz neki.

2011. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát..megpróbállak komolyan venni de nem könnyű. Először is véleményem szerint elég gáz h 17 évesen cigizel, de ha neki bejön hát úgy legyen. Mért nem mész oda hozzá megint tüzet kérni? Akkor beindulna a beszélgetés. H mit vegyél fel? Hát aranyom, amid van, ez milyen kérdés?
2011. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!