Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem egyik barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem egyik barátnőm belém zúgott. Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Már tettem itt fel korábban egy kérdést, de most kifejteném. Szóval van egy barátnőm és szerintem szerelmes belém. Velem akar aludni, mindig mondja, hogy milyen gyönyörű vagyok, mellettem biztonságban érzi magát stb. Eleinte azt hittem, ez csak azért van, mert nincs pasija és magányos, de már olyanokat mond, hogy na..meg ezt már egyik barátnőm is említette, hogy úgy viselkedik, mint akinek tetszem. Szóval szerintetek mi az igazság és hogy kezeljem? Nagyon érzékeny, meg kicsit depis.

17/L


2010. dec. 23. 13:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és mindig ölelget. mellesleg ne írjatok olyanokat, hogy "na nyald ki" meg mittudomén, mert csak értelmes válaszokat várok
2010. dec. 23. 13:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Küld át hozzám, kikezelem belőle! Amúgy nem mindegy? Ha nem szereted, akkor nem lesz semmi, ha mégis, akkor promó videót kérünk! :)
2010. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem mindegy!..
2010. dec. 23. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
beszélj vele 4 szem közt. erről mert ez fontos dolog
2010. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem előfordulhat,a volt barátnőm biszex volt,és állandóan a barátnőjéről áradozott nekem hogy mennyire szereti meg milyen szép stb..Szóval,előfordulhat hogy szeret téged
2010. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ezt hogy hozzam fel? Mert az a problémám, hogy attól félek, csak képzelődöm. Ő ilyen nagyon érzékeny ember és szeretetéhes is, de senki mással nem viselkedik úgy, mint velem. Engem ez már zavarba hoz, mert én nem akarok tőle semmi "olyat" és szeretném, ha ő sem akarna. De konkrét dolognak kell ahhoz történnie, hogy ebben biztos legyek és így tudjak róla beszélni.
2010. dec. 23. 13:10
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor nyugi ha olyan természetű .. én is az vagyok imádok ölelkezni de fiúkkal nem szoktam csak lány barátokkal.
2010. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De a többi barátjával nem ölelkezik, meg hát olyanokat mond, hogy engem szeret fogdosni.
2010. dec. 23. 13:13
 9/12 anonim ***** válasza:
én is ilyesmit érzek 1 nő iránt ..imádom ölelgetni meg minden de nem vagyok belé szerelmes és nem akarok semmi komolyat még szexet se csak egyszerűen imádom mint embert..
2010. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát reméljük, vele is csak ez van..mert nem akarom, hogy megutáljon, ha esetleg visszautasítanám.
2010. dec. 23. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!