Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon csak beképzelem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak beképzelem vagy van valami a viselkedése mögött?

Figyelt kérdés

Szóval egy fiú osztálytársamról lenne szó. Egy ideje azt vettem észre hogy nagyon nézeget és mintha próbálná keresni a tekintetem is. Ami néha sikerül is neki. Van hogy elmegy a pad mellett, és már mikor épphogy mellettem van rám néz és olyan furcsa kis mosoly van az arcán. Meg a barátjával is egyre többet sutyorognak és közben engem néznek.És egyre többet próbál a közelemben lenni, az előttem ülő sráchoz mindig odamegy beszélgetni(amit eddig nem nagyon tett meg) és közben úgy ül a padomra hogy lásson. Eszembe jutott hogy lehet csak beképzelem a dolgot és nincs is semmi a dolgok mögött, mert igazából tetszik nekem és lehet csak azt látom amit nagyon szeretnék :D De ha beképzelném akkor azt már előtte is megtettem volna szerintem.

Mit gondoltok? :D


2011. máj. 15. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy tetszel neki, sőt valószínű. Adjál neki biztató jeleket: mosolyogj rá, kezdeményezd a szemezést, legyél a közelében, köszönj rá előre nagyokat, stb. Lehet, hogy ő is itt írogat és kérdezi, hogyan jöhetne veled össze.
2011. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem képzeled be. Nekem is így indult egyszer.. De nagyon vigyázz osztálytárssal.. Mert ha úgy alakul, h lesz valami és valamelyikőtök ejti a másikat, az nagyon gááz osztályon belül... Tényleg.
2011. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak beleképzeled, hogy Pijamér. nekem elhiheted, hogy vérbeli Jácint veszett el benne

azt gondolom, hogy nem neked kéne rátúznod erősebben

2011. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen ettől én is mindig tartottam hogy jaj osztálytárssal nem jó ötlet, mert utána csak rosszul érezném magam hogy minden nap látom, ha még se sikerül :)

köszönöm az eddigi válaszokat, akkor én is adok neki jeleket :D hátha...

2011. máj. 15. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!