Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok és beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok és beleszerettem az osztálytársamba, és jóba lettünk. Eltávolodott tőlem, aztán egy másik lánnyal flörtölt. Féltékeny lettem. Próbáltam elnyerni a tetszésemet a fiúnak, de nem sikerült. Mit tegyek, hogy engem szeressen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint férfi azt tudom mondani, hogyha nem mondod el neki az érzéseid, akkor nagy valószínűséggel ő nem is veszi észre magától (elvégre nem gondolatolvasó), és enélkül a közeledésed könnyen csak baráti viselkedésnek fogja tekinteni. Próba cseresznye, legfeljebb elutasít, akkor legalább megpróbáltad.
2009. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más érzéseit nem tudod megváltoztatni. Ha nagyon tepersz utána, akkor meg fog utálni. Majd találsz olyan fiút, aki szeret téged.
2009. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mi osztályunkban is volt ilyen, és annak az lett a vége, h a fiú nagyon is kerülte a lányt, a többi fiú pedig sokszor cseszegette szegényt, de kb félév után újból elkezdtek dumálni, mikor a lány kiszeretett belőle, és most a fiú próbál flörtölni/közeledni (vagy csak megint játszani akar vele...)

Sokan mondják, hogy "házi nyúlra nem lövünk", és most neked ezt mondom. Rengeteg pasi van a világon, és biztosan megtalálod a megfelelőt... :)

Remélem, tudtam segíteni :)

2009. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
énis nagyonszeretem az egyik fiú osztálytársam (nem tudom hogy "úgy" e, de tény hogy jobban mint a többieket). engem is zavar hogy másokkal is jol elvan, és féltékeny is vagyok néha. de hidd el hogy téged is ugyanugy bír, lehet hogy nem akar többet de lehet hogy csak idö kérdése. amugy ne pedálozz utána, de azért tölts vele sok idöt =)
2009. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!