Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem nagyok az igényeim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagyok az igényeim? Vagy mi a gond?

Figyelt kérdés

Annyi lenne a gondom, hogy még sose volt barátnőm és valahogy kezdem ezt valamiféle hátránynként felfogni. Szerelmes persze már voltam, de eddig még egy se jött össze. Sok lány barátom van, szinte minden lány barátommal nagyon jó baráti viszonyban vagyok, de mindegyik csak barátként tekint rám. Sokszor próbáltam ebből a baráti szemszögből kitörni, de valahogy sose sikerül. Poénból meg nem szeretnék összejönni egy lánnyal csak azért, hogy legyen valakim. Bennem van a hiba? Min kéne változtassak?

F/16


2011. jan. 25. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hiba nem benned van, csak tehetetlen vagy.
2011. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Ezt mi ennyiből nem tudhatjuk, hogy min kéne (egyáltalán kéne-e) változtatnod.


Ebben a korban a lányoknak, az alábbiak a fontosak egy fiúban:

- A közösség elismert tagja legyen. (Szóval még, ha nem is nagy szájú, attól még ne merjenek vele szenyózni.)

- Az ellenkező nem számára vonzó megjelenés. (Szóval a gáz faktor miatt a hanyag ruházat, kezeletlen pattanások, elhízás nem megengedett. Kivétel, ha ezekkel nagyon erős egyéniség párosul, ezzel javítva a "menőségi" mérleget.)

- Mutasson érdeklődést az ellenkező nem iránt. (Hogy érzékeljék, hogy nem közülük való.)


Ezek az esszenciális alapok, ha bármelyik hiányzik, akkor már értheted, hogy miért vagy a barát kategóriában. Ha egyik sem jellemző, akkor valami mélyebb lehet a háttérben (mondjuk a csajok valamelyike szerelmes beléd, de nem lép, a többiek meg a női hülyeség miatt ugyancsak nem lépnek).

2011. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Igen igen előző válaszoló igazat mond.:D

Szóval ne az legyen a "próbálkozás", hogy "bejössz, járunk?" Hanem bókolj neki, közeledj felé és ha azt veszed észre, hogy te is tetszel neki akkor mondjuk elhívhatod őt moziba, sétálni stb.. és ha mondjuk rosszul ítélted meg a dolgokat akkor legalább egy kis tapasztalat.;)

Amugy ahogy ezt olvastam megörültem, hogy van még ilyen 16 éves fiú. Lehet, hogy az nem jön be a lányoknak [ha erről van szó.], hogy nem vagy elég laza [ azért ne ugy ahogy én írtam hogy bejössz, járunk?] hanem csak egy kicsivel jobban engedd el magad.:)

DE mindenképpen őrizd meg az értékeidet...;)

2011. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányoknak ebben a korban egyedül a külső fontos (később is max a pénz számít még), szal esélyes, h csúnya vagy. De ne aggódj, még sokat változhat a külsőd!
2011. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az első komolyabb 'próbálkozások' így nézett ki:

nagyon bejött nekem a lány, 3x elhívtam, csak beszélgetni, cukrászdába sütizni, meg ilyenek, a 4. alkalomnál kérdeztem meg, hogy járunk-e, akkor igent mondott, majd 3 nap múlva(pont egy tábor első napján) közölte, hogy átgondoltam, hogy mégsem... ez után valahogy önbizalomhiányom is van szerintem, de köszönöm a válaszokat, akkor nincs más lehetőség...várok, azt majd csak jön valaki

2011. jan. 26. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:

"akkor nincs más lehetőség...várok, azt majd csak jön valaki"


Melyik válaszból sikerült ezt leszűrnöd? :D Inkább pont, hogy tenned kéne az ügyben.

2011. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát csak átgondoltam, ha egyszerűen nem kellek egy csajnak, akkor nem tudok mit csinálni:P
2011. jan. 27. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy az okával annak, hogy miért nem kellesz egy lánynak sem, akkor azon tudsz változtatni.
2011. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!