Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul tettem, hogy elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy elmondtam anyámnak, hogy csókolóztam?

Figyelt kérdés

Először! Nem komoly kapcsolat céljából, vagyis a csaj nem akar többet. Ezeket mondtam neki.

Tartok tőle, hogy hamarosan a fél világ erről beszél, merthogy illő lett volna már korábban a csók:D

20F vagyok :


Vagy ti mennyire kezelitek diszkréten a csaj/pasi ügyeiteket anyátokkal/apátokkal vagy bárkivel szemben?


2011. jan. 25. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
20 évesen nem bújtál még ki a burokból? már ennyi idősen kúrogatja a csajokat a discoban :D
2011. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nielindi ***** válasza:
érdekes. ugy mesélted neki, mintha a szüzességed vették volna el. "Először! Nem komoly kapcsolat céljából...". mintha ez valami hatalmas dolog lenne, és konfettit kellene szórni a levegőbe...
2011. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

csak azt mondom el ha van valaki komolyabb

meg ha valami vicces van és együtt tudok röhögni rajta a faterommal

2011. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Anyu mossa még a kukacot, vagy mi?
2011. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én nem vagyok/leszek olyan, aki mindenkit megbäsz. várok az igazira, de a mostani csaj hatására, megjött az ihlet. Nem vagyok már beszari lányok előtt, ezért hamarosan már anyám, csajt is fog látni a háznál :)
2011. jan. 25. 23:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2011. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mihez?:D Jovan akkor, ha ennyire nem nagy dobra veresnek szamit ez. Csak nem tudtam hova tenni. De ha ti mondjatok akkor jo:D
2011. jan. 26. 10:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem ez egy kicsit furcsa. Annak ellenére, hogy sok mindent elmesélek itthon az ilyen részleteken kihagyom..:) Csak nehogy majd azért meneküljenek a lányok mert anyámasszony katonája vagy:P


L/19

2011. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kötelező mindenről beszámolnod otthon? Az ilyen emberekből nem lesz semmi. Várja majd mindig, hogy fogják neki a kezét. Nőj már fel ember! 20 éves vagy! Öcsém, ilyen nyámnyila embereket... pfff.
2011. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolso: szerintem nem ismersz, sem engem, sem anyamat.

ez a csaj ugy, mar nem most tortent, de anyam latta rajtam hogy valami nem stimmel, ezert nem vartam. Mindig mindent megkerdez, mert szeret. Ha szidom, meg elkuldom mindenhova, akkor is szeret. Kivulrol tudja mibol mennyit eszek es mindig annyit ad. DE! Magam ugyanugy el tudok intezni barmit, viszont amig itt lakok, anyam ezt fogja csinalni. Nem tudok ellene mit tenni. Elkoltozni meg nincs penzem.

Esetleg egyeb javaslatot? SZivesen meghallgatom.


(egyebkent ez volt az elso es utolso amit elmondantam anyamnak, csaj ugyben. bogarat ultettem a fulbe, h megtortent, de kovezkezot varhatja... ezt mar korabban eldontottem.)

2011. jan. 27. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!