Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesmárolt pedig nem akartam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesmárolt pedig nem akartam, mit kéne tennem, mert már 10-20szor csókolóztam de még senki nem csókolózott így, mi a teendőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

egy 14 éves fiú vagyok ,és bekerültem egy középiskolába!

a középiskolás haverjaimmal minden nap kimegyünk a dunapartra... lejöttek 10-es lányok is a partra, amikor már picit részeg voltam... elkezdtem beszélgetni az egyikkel, tök jó arc volt, viszonylag érett csak egy picit csunya...

este lerészegedtünk mindketten, és amikor haza indult, előszőr megcsókolt majd aztán lesmárolt...

a lány csúnya, az osztálytársaim még basztatnak is.

Mit csináljak? Visszautasítsam? nem reménytelenül ronda...


2011. szept. 16. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
ha az a csók elindított benned valamit (de legalább jó érzés volt) akkor miért ne próbálhatnád meg
2011. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
ha rondának tartod, akkor mi a kérdés??
2011. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha Neked összességében bejön a csaj, akkor nincs probléma, a barátaidnak megmondod, hogy még egy szó rá v. betöröd valakinek az orrát. Egy idő után leszállnak a témáról, pláne ha tényleg összejöttök (egyébként néhányan valsz. irígyek, hogy Neked legalább összejött).


Ha nem tetszik, akkor meg hanyagold a témát, csak baj lenne belőle (lehet így is lesz).


26F

2011. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az hogy nem reménytelenül ronda..

eddig vörös volt, úgy tényleg csúnya volt de most befestette a haját

2011. szept. 16. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is 14 évesen nem kellene "lerészegedni".

Másokkal meg ne foglalkozz. Attól, hogy nem a legszebb lány, még lehet nagyon rendes...

2011. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
ne legyél részeg 14 évesen, te fa$zkalap.
2011. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!