Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy meleg vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Valamiért felizgatnak a női ruhák, egyszer ki is próbáltam, felvettem melltartót, szoknyát meg minden női ruhát. Egyáltalán NEM gondolkozok azon hogy férfivel... csakis nővel.

15/F


2011. jan. 26. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor Tranzvesztita vagy :D Tudtommal xD
2011. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Azeriel ***** válasza:
azaz XD transzi vagy :DDDDD
2011. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos h meleg vagy, mert az ember testhőmérséklete 36,5 fok, ami elég meleg. Emiatt max b*zi lehetsz, de ha férfivel nem akarod csinálni, akkor még van visszaút sztem.
2011. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Kérlek küldj nekem üzenetet!!!!! Engem is izgatnak a női ruhás cuccok. Jó tudni h nem vok egyedül vele. Amúgy nem hiszem h ezért meleg lennél. Én se érzem annak magam. Pont ma volt egy kérdés erről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__14..


Gyakori dolog ez! Dobj üzit!

2011. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló: Nem vagy meleg, de egy női ruhába vonagló kissráccal akarsz üzeneteket váltani?..Elcsevegtek melyik melltartó a kényelmesebb?..


Kedves kérdező: Az, hogy felizgatnak a női ruhák nem baj, az hogy felveszed őket, már kicsit kínosabb.. Szerintem többet ne vegyél fel nőiruhadarabot és vessd bele magad a csajozásba.. Egy két hónap és remélhetőleg kinövöd ezt a furcsa hóbortot..

2011. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező: Sok heteró férfi van, aki szeret női ruhába öltözni, csak ugye ezt nem verik nagydobra. Ez részben vicces, részben afféle szexuális fétis, a leggyakoribb szexuális fantáziák egyike. Ettől nem leszel meleg (de ha az lennél, azzal sincs semmi baj)
2011. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor te egy buzulmány vagy
2012. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!