Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A minap egy fiú a suliból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap egy fiú a suliból a kezembe nyomott egy papírt amin ez állt: Lépj egyet a baj felé és az feléd fog menekülni! Ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Hát... nem tudom, szerintem semmit nem jelent, de ha már a szerelem témakörben vagyunk, lehet, hogy ő bajnak tartja magát rád nézve, és ezért nem közeledik feléd, de ha te úgy döntesz, hogy nem érdekel, és "lépsz egyet a baj felé", akkor ő fog menekülni hozzád, vagyis nagyon szeretne már megismerkedni veled, de de nem akar kezdeményezni.

De amúgy szerintem nem jelent semmit, csak unatkozok, és a saját variációmat leírtam. :D

2011. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Biztos tudja mire készülsz! De az is elképzelhető,hogy ő Donnie Darco reinkarnációja!!
2011. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

De aztamindenit, ez olyan egyértelmű:

Tetszel neki.

Szerintem romantikus, vicces, elgondolkodtató.

2011. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy te lépj felé először, és akkor felbátorodik, és szinte menekülni fog a karjaidba. :D

Ez tök jó, ezt megcsinálom egy idegennel az utcán.

2011. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
azt, hogy a srác kra különlegesnek és kiemelkedőnek akar tűnni
2011. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért látjátook, aki normális választ adott vagy le van százalékolva, (xD) vagy nincs lájkolva...
2011. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!