Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bejelölök valakit facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejelölök valakit facebookon, de nem igazol vissza, az egyenlő azzal hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2 napja jelöltem be vkit, tnap és ma posztolt, és nem igazolt nekem vissza. Nem ismer engem, csak így szerettem vna felvenni vele a kapcsolatot, de semmi reakció. Szóval így már felejtős a dolog?
2011. jan. 28. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
ez azt jelenti, hogy töröld magad a k*rva fészbukról és kezdj el ÉLNI.
2011. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Mert valaki nem hülye, hogy mindenkit jelölget össze-vissza. Talán először írnod kellett volna neki valamit, hogy nem ismered, de reméled, hogy nem zavarod, és szeretnél vele beszélgetni, msn-en, vagy akármi.
2011. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy nem ismer és nem jelöl vissza, kész. Én sem szoktam. Ha valaki ismeretlenül szeretne valamit, az írjon egy üzenetet vagy bármi, de ne jelölgessen!
2011. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit nem ismerek, nem jelölöm vissza. Írj neki egy üzenetet a bejelölés mellé, hogy ez meg az van. Ha valami ismeretlen jelöl be, még ha jól is néz ki, ha nem ismerem nem jelölöm vissza. Elvégre nem ismerősöm, nem?
2011. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

utolsó kettőnek köszi. én se jelölgetek ismeretlenül, egyedül ő volt akit megjelöltem így.

hogyha meg engem jelölnek meg, és szimpatikus az illető, és látom h hasonló az érdeklődési körünk, visszaszoktam neki igazolni.

2011. jan. 28. 14:27
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Jam, nagyjából az ilyenek miatt nincs értelme a közösségi hálóknak, mert mindenki jelölget mindenkit ész nélkül csak azért, mert ugyanazt az együttest szeretik.
2011. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
bökd meg.. írj neki levelet stb.
2011. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal. jó h nem igazol vissza, max les egyet h ez meg ki azt ennyi. írj neki, de ha válaszol is ne az legyen itt a köv kérdésed h a 3. levél után miért nem jelölt még vissza. majd ha valóban ismeritek egymást akkor már inkább.
2011. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek az előttem szólókkal, engem is be szoktak jelölgetni ismeretlenek (a leggázabb szerintem az, hogy ismerősöm ismerősei, akikkel én életemben nem találkoztam, csak így nézelődnek csajok után), őket én a büdös életben nem fogom visszaigazolni. És mivel nagyon cikinek ítélem meg ezt a fajta, ismerkedésnek is alig nevezhető jelenséget, már megismerni sem akarom, innentől kezdve aztán irogathat, bökdöshet, engem aztán nem érdekel, letiltom egy életre. Azért ezeken a közösségi hálókon jobb vigyázni, egy csomó infot adsz ki magadról, és csak olyanokat érdemes tényleg ismerőseid közé felvenni, akiket valóban ismersz, mert baromira vissza lehet élni az adatokkal. Így aztán rólam semmi infot nem is ad ki a facebook, a képem épp látszódik, de ennyi. Azt sosem fogom felfogni, hogy ez alapján mégis miért jelölgetnek emberek, ez nem társkereső, és nem meztelen kép van fent rólam. Úgyhogy szerintem hagyd ezt az egészet, szerintem a legtöbb embernek ez egyáltalán nem szimpatikus.
2011. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
semmit nem akartam csinálni, se megbökni, se írni, mert az a ciki. Csak felakartam hívni magamra a figyelmet, úgy voltam hha legalább tetszem neki akk visszaigazol, vagy megkérdi h mégis ki a fene vagyok. Egy helyen tevékenykedünk az illetővel és nem vagyunk már tizenévesek. Csak más megoldás nincs, azt tartottam vna kezdetnek gáznak h leszólítom vhol vagy hülye indokokkal megkeresem. amúgy én vagyok a lány.
2011. jan. 28. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!