Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez? Most tetszek neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Most tetszek neki vagy mii? :O

Figyelt kérdés

az 1ik osztálytársammal mindig elvagyunk meg minden, de 1szer kötekszik utána rám se néz.:| meg néha olyan aranyos velem utána meg bunkó szóval fogalmam sincs h mivan néha vele..angolon együtt ülünk és mindig mondja h ittvan az angolóra most kikészítelek.:D és kajak mindig szórakozik velem. vmikor meg mutogatja a boxerét, a hasát..áá.

nemtdoom.:D :||

segítseteeek..mi eez ?:O


2011. jan. 28. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fiú xD nah hát ez a fiúk egyik alfaja :) Lehet hogy tetszel neki de lehet hogy csak simán hülye x)
2011. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

fiuú..igen.:DD

és épp ez az h nemtudom eldönteni h mivan.:O

2011. jan. 28. 14:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok

Mi nem ismerjük se őt se téged...nem tudjuk eldönteni hogy tetszel neki vagy nem.Ezt csak úgy tudhatod meg ha megkérdezed tőle :P Vagy ha nem akarod akkor kérdezösködj az ismerőseitek között.

2011. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mindig olyanokat mond h csúnya vagyok utána meg h nemisigaz..de röhögve meg h nem járna velem de így mindenki előtt szal..nemtudoom. de sokmindenre jóvagyok..most az olyanra gondolok h segítek neki meg kér tőlem akármit..általában megtszem..vagy segítek. ma meg ink bunkó ovltam vele mert felidegesített és próbál kiengesztelni de majd megoldja.
2011. jan. 28. 14:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az idiotizmusával leplezi a lúzerségét. Egyébként nyilván bejössz neki, csak béna hozzá, hogy ezt normálisan fejezze ki.
2011. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

úristeen.:O

valószinűű mert már elég rég ezt csinálja.

nemgon..leballagunk és elvan felejtve.

igaz hiányozni fog a hülyesége de legalább nem idegesítem magam ez miatt.

köszönöm.:))

2011. jan. 28. 14:56
 7/12 anonim ***** válasza:

ne vedd magadra de szerintem csak szórakozik....

a legtöbb fiu ezt csinálja van bennük egy ilyen izé .. (x'D) h minden csajjal szórakoznak...vlem már nagyon sokszoor volt ilyen azt meg nem veszem észre amikor vkinek tényleg bejövök és akkor még én bezsélek amikor bunko vagyok vle... :S

2011. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hallod velem is ugyanez van.. -.-

Már kb 1,5 éve folyamatosan azt "játsszuk",hogy jön oda hozzám,levág ilyen "úristen,hogy nézel ki" típusú szövegeket aztán másnap "jajj ma annyira gyönyörű vagy" + állandóan ölelget,szemezünk. Már tényleg nem tudom mi van :D

2011. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

éppezaz..h vmikor rendes utána meg le se szar kb.-.-"

de ma is órán még muztogatta nekem a hasát meg a boxerét..:Á

meg álllandóan simogatja a hajamat.xDD

és helyes is szal..:$

igaz csak havernak tekintem inkább.:D

sok csaj sokmindent megtene azért csak h megfogják a kezét vagy akéármi..xDD

én meg mindennap kapok dolgokaat.xD

ht nem tudom..de nem mindenm fiú ilyen..vagy tetszek neki vagy csak án vagyok oylan akivel szeret szórakozni.:Dpedig nem vagyok az a tipikus szépséég..mondjuk a legcsúyább se vagyok.:D

ht majd kiderülidővel biztos h mivan.:D

köszönöm mindenkinek amugy a tanácsokat/ segítségeket.:))))

2011. jan. 28. 20:42
 10/12 Norb66 ***** válasza:
Nem vesz elég komolyan, sőt inkább lenéz és úgy bán veled mint egy... Szóval ne járjál vele és maradj távol tőle, a saját érdekedben, az a fiú nem érdemel meg téged, ne vakítson el hogy épp mit csinál, az is meg fogja fogni a kezed és simogatni is fog aki komolyan vesz téged és szeret, nyugi. Rázd le a srácot.
2011. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!