Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez neki? Az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez neki? Az én szívemet meg folyamatosan összetöri. Egyszerűen nem értem! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Van egy srác, ő 23, és még annó neten ismerkedtünk meg. Eleinte volt barátnője amikor beszéltünk, de én egyből, ismeretlenül is totálisan beleestem. Szakítottak olyan 5 hónapja,4 évig voltak együtt, rá egy hónapra találkoztunk először személyesen.Alig tudtam magam visszafogni, hogy ne csókoljam meg meg hasonlók.Azóta neten már bevallottam neki, hogy iszonyatosan szerelmes vagyok belé, és stb, amire a válasza egy :) volt, és írta hogy ezt majd megbeszéljük.Hát azóta sem beszéltük, ráadásul tudom, hogy lejárkál a csajhoz d.gni, meg folyamatosan lesi minden kívánságát, akárhányszor kérdezem találkozunk-e csak azt mondja hogy nem mert megy le , és találkozik a haverjaival. Még csak be sem vallja hogy a csajjal.Megérteném ha elmondaná hogy nyitott kapcsolatban élnek vagy valami, de azt mondja nincs hozzá már semmi köze.De alapból nem értem, miért jó az neki, hogy a volt barátnőjével mászkál még mindig össze, ha nem, esetleg még teszem azt engem is tarthatna arra, ezt soha nem fogom felfogni, mire jó neki.Meg miért fut utána. Hagyjam inkább, ne erőltessem, hogy beszéljük meg? Csak ki akar bújni alóla, vagy nem tudja mit érez?
2011. jan. 28. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Te lány, te lány... Össz-vissz egyetlen egyszer találkoztatok eddig személyesen?


23/F

2011. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem...csak szakításuk után egy hónapra kb találkoztunk először személyesen.
2011. jan. 28. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot! A férfiúi hiúsága miatt majd ő fog keresni téged.
2011. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fölöttem szólónál egy pont :) Vagy legalábbis ne írj rá állandóan, meglátod, ő fog egy idő után keresni téged, ha szerelmes beléd/tetszel neki.
2011. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak játszik veled, vagy jófejnek tart, de nem jössz be neki.. DE hagyd a fenébe.. sajnálom
2011. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!