Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy 15/f létemre még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy 15/f létemre még nem történt semmi?

Figyelt kérdés

egy 15 éves meleg fiú vagyok, és még semmi sem történt, még egy csók se senkivel. sztetek már nagyon késő?:/

annyira félénk vagyok.


2011. jan. 28. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha meleg vagy akkor kezdeményezz és hajrá!
2011. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem gáz
2011. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyan jöttél rá, hogy meleg vagy?
2011. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 éves korában még nincs ember, akinek már teljesen kifejlődött nemi identitása. Sztem ismerkedj lányokkal!
2011. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja ismerkedj lányokkal is még nem késő én azthiszem h fiúk is meg lányok is érdekelnek mert utolsó 2 szerelmem mind2 fiú volt hát az egyik teljesen reménytelen a másik pedig én magam sem tudom vele viszont voltak dolgok :P De most egy lányért küzdök :) Én meg együttérzek veled szerintem biztosan lesz neked is csak várd ki ;) De azért elsősorba lánnyal próbáld meg tudom h nem könnyű mondani de hátha ;)

16F

2011. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Írj privit! Szívesen beszélgetnék veled!

Egyébként miért lenne késő?

2011. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!