Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt veletek ilyesmi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek ilyesmi? Véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban, aki nem nagyon kedvel engem (az érzés kölcsönös), de ma valamiért mégis azon gondolkoztam, hogy milyen jó lenne járni meg esetleg szexelni vele. Ez nagyon fura, mert egészen idáig utáltam mint a sz**t, de valamiért már azt se tudom mit gondoljak. Tanácsok?

17/F


2011. okt. 18. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanács: dugd meg jól!
2011. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kúrd meg aztán minden mehet a régibe!
2011. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 IQnindzsa ***** válasza:

A hormonok a hibásak mindenért... nincs mit tenni.

Verd ki! Akkor elmúlik a kanosság... (egy kis időre)

2011. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pasik..Szerintem inkább keress valaki mást, akit beetethetsz.Ez a hirtelen meggondolás nem hiszem,hogy létezne..Főleg nem egyik napról a másikra...
2011. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!