Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már veletek olyan, hogy azért nem jöttek össze egy lánnyal, mert visszahúzódó volt?

Figyelt kérdés
ha tetszett nektek, csak csendes és bátortalan volt és ezért inkább hagytátok
2011. jan. 28. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem hagynám, nekem az ilyen lányok jönnek be. De az már gond ha egyáltalán semmi érdeklődést sem mutat, és csak ritkán tudok vele beszélgetni.
2011. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem volt ilyen, szeretem azokat a lányokat
2011. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
olyanom volt a randin 2 szót ha szólt... első és egyben utolsó randim volt vele :D
2011. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt, UTÁLOM ha egy lány passzív és alig beszél, mert a beszélgetés nagy részét a nőnek kéne beszélnie, ez a NŐ DOLGA, ti persze tudjátok mondani, hogy a férfiak dolga a kezdeményezés, és nektek mi a dolgotok? semmi?

Tessék beszélni lányok, vagy csak egymással megy a beszélgetés?!

20f

2011. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az ilyen lányok jönnek be.
2011. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

19:29-es

nem kötözködni akarok, de nem értelek.

ha egy lány nem beszélget sokat, nem azért teszi mert nem akar vagy nem szeretne, hanem mert úgymond nem tud miről. ezt jelenti hogy visszahúzódó. nekik a legrosszabb ez, hogy szeretnének beszélni, de nem tudnak... szar érzés, én is ilyen vagyok, pedig jár az agyam hogy mit mondhatnék, de olyankor semmi nem jut eszembe. sok idő, együttlét után ez persze változik. de ehhez az kell hogy együtt csináljunk dolgokat, kell a közös élmény amivel elkezdődhet a beszélgetés.

nem hinném hogy ez a mi hibánk. egyszerűen csak nem megy.

2011. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem megy ez, ezért keresek bőbeszédű lányokat, én mindig is azt gondoltam, hogy a nők bőbeszédűek, ez a dolgotok a beszélés, locsogás, egymással érdekes módon jól eltudtok beszélgetni, hogy is van ez?!

20f

2011. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen lányok jönnek be. Nem baj ha bátortalan, csak ne legyen elutasító, és nagyon távolságtartó.
2011. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!