Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedhetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék meg egy csendes, visszahúzódó lánnyal? 16/F

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, de már nagyon hiányzik. Nem szeretem a túlságosan pörgős csajokat. Olyat keresek, aki csinos, szende és értelmes. Szerintem nagyon aranyos egy lány, ha félős kicsit.

Ma voltunk osztállyal múzeumba, és ott láttam egy ilyen lányt, de meg volt kötve a kezem. :/ Aranyos volt, ahogy elrántotta a fejét, amikor észrevettem, hogy néz engem.

Persze azért túlzásba se kell esni a visszahúzódottsággal. Budapesten lakok, talán ez könnyíti a dolgot, de én se vagyok egy nagyon kezdeményező típus, csak bulikba.


2010. máj. 6. 18:49
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja és suli kilőve, mert nincsenek lányok. az 1-2 aki van az meg nagyon nem szimpatikus.
2010. máj. 6. 18:49
 2/25 anonim ***** válasza:

én az vagyok:) amit leírtál:)

14/L

2010. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Könyvtár...odamész a kiszemelt lányhoz, és megkérdezed, hogy bocsi ezt, és ezt a könyvet keresem, segítenél?

Vagy valami nyugisabb szórakozóhely(bár, csendesebb kocsma)akkor is odamész, szia xy vagyok, a mosolyod megfogott vagy vmi ilyesmi, meghívhatlak egy italra...ital közbe:mindig ide szoktál járni?mert akkor nekem is itt lesz a törzshelyem...blablabla

2010. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Internet...már van egy csomó társkereső oldal, ami kulturált, és nincs tele szexfüggő, perverz állatokkal...google...
2010. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

első! és téged hol talállak meg?:D

A netet inkább kihagynám... persze vannak ott is aranyos lányok, de 2x már szépen pofára estem.

2010. máj. 6. 19:01
 6/25 anonim ***** válasza:

most épp a gyakorikérdéseken vagyok:) :):)

itt is tudunk ismerkedni,de azért a külső IS fontos nekem:) de a belsőd az jó:)aranyos vagy:) én is visszafogottabb vagyok,nem dohányzom,nem iszom,nem vagyok tele piercing-el :S:D

barna hajam van:) barna szemem:)kerek arc,csinosabb ruhákat kedvelem:) mások szerint szép vagyok:)

Üdv

2010. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát én ha kell bulizok... néha iszok, hogy ellazuljak a bulikon... mondjuk úgy, hogy ebből még nem volt gond. A cigit nem szeretem. Semmilyen testékszerem nincs. Szőkésbarna vagyok és nem a mostanában divatos homlokot eltakaró hajú. Szemem is barna. Magas, vékony. Konditerembe járok, de ez nem azt jelenti, hogy nagydarab vagyok, hanem szálkás. Hát öltözködés... válogatós vagyok, és próbálok ízlésesen. Mondták már, hogy helyes vagyok, de ízlések és pofonok... :D
2010. máj. 6. 19:18
 8/25 A kérdező kommentje:

[link]

csak h mutassam , hogy tényleg nem vagyok nagydarab... :D

2010. máj. 6. 19:23
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha nem volt még barátnőd akkor hogy hiányozhat?:)
2010. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Akkor szükségem lenne rá... Elnézést.
2010. máj. 6. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!