Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét ember vagyok emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét ember vagyok emiatt szerintetek?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, h par honapja megismerkedtem egy lannyal, ö tetszett nekem es en is neki.Már majdnem összejött a dolog amikor tortent vmi.Mint utolag kiderült egy masik srac is volt a dologban, és végül öt valasztotta helyettem(errol a sracrol azt kell tudni h kihasznalja a lanyokat es csak arra kellenek neki)Szoval en ki lettem dobva, ami elegge megviselt...

Na szoval most megtudtam h ez a srac megcsalta azt a csaj(mar nem erzek iranta semmit), persze en nem fogom neki bearulni, nem vagyok az sz@rkeverö tipus.A lenyegre terve kicsit elegedett erzesem van h most megkapta, valaszthatott volna engem es en boldogga tettem volna...

szal szemetseg mas ember nyomoranak ugymond örülni?(nem igazan öröm csak jobb szot nem talaltam)


2011. jan. 29. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Legszebb orom a karorom, mert nincs benne semmi irigyseg:)


Emiatt nem vagy szemet ember, nem ez dominal az eletedben valszeg:)

2011. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se szemétség.

De most ha ő nem tudot róla hogy az a srác mien akkor az gáz szóval lehet hogyha elmondtad volna neki akkor téged választ.


De hát mostmár ez wan...

Így járt

2011. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalatom, hogy akkor is a másik srácot választják. Olyankor beszélhetsz te egy lánynak akármit, úgyis azzal jön, hogy nem bírsz belenyugodni, hogy a másik kell neki. És persze, ha az a srác olyan is, majd énvelem biztosna nem csinálja meg, mert én nem vagyok olyan lány, mellettem megváltozik, stb... :)
2011. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szemétség,de látod a szemét embereknek is van örömük.

én detto ugyanezt éreztem mikor a volt barátom csaja megcsalta.. tudom hogy szemétség,de tényleg jó érzés:)

2011. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
EGY SZEMÉT KÖCSÖG VAGY
2011. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem szemétség... én is egy hasonló érzésre vágyom a legjobban ;) :D
2011. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem szemétség:))
2011. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!