Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de nem merek odamenni hozzá! Félek hogy elrontok valamit! És..azon godolkodom, hogy a másodlagos e-mailomról írok neki szerlmes verset. Jó ötlet? Valaki próbálkozott már ilyennel?

Figyelt kérdés

Véleményeket, tanácsokat kérek. Köszönöm.


ő 15

én 16


2009. febr. 6. 13:57
 1/8 anonim válasza:
Én már kipróbáltam a szerelmes vers küldést és be kell meg kell mondanom nem hozta a várt eredményt. Akinek én küldtem, már ismert is ráadásul egy ideje. Nem hiszen hogy egy olyan olyan lánynál akivel személyesen nem is beszéltél bejönne.
2009. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hello!

Én egy lány vagyok!=)

Nekem is van egy ilyen "állapotom"!Szeret egy fiú de én mindig mellette vagyok tehát nem félős. Próbálj meg vele hülyülni ( ha szereti a hülyeségeket ) De ne vidd túlzásba ne nyomulj csak barátkozz meg vele mint barát és majd ő is többször oda megy hozzád!=) Ne parázz!

2009. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos vannak olyan lányok akiknek bejön a szerelemes email:) szóval meg porbálhatod.De ha ő nem érez semmit akkor lehet hogy hülyének fog nézni!Szerintem szemezz vele,mosolyogj rá,beszélgessetek,bókolj neki,randizzatok.(Csak igy szép sorban)Egyből lefogja venni.
2009. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Olvastam az adatlapján (myvip) hogy barátkozós típus!

De állandóan a b.nőivel van :(

A leszólítást már kitaláltam, csak -"- (macskaköröm)

Még 1 az van neki kiírva hogy kapcsolatban van de nem látok rá semmi utalást! Lehet hogy családilag gondolja hogy szülőkkel?

2009. febr. 6. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 15 éves lány vagyok, és nekem meg egy 16 éves fiú tetszik, de én sem merek odamenni hozzá. Én már próbálkoztam ezzel. Írtam neki email-t, hogy tetszik nekem, de nem írtam meg neki, hogy ki vagyok. Kérdezte többször is, ki vagyok, de nem írtam meg neki, mert féltem, hogy neki nem jövök be. Végül feladta, és azt írta, hogy megérti, hogy nem merek odamenni hozzá csak úgy, de ennek így semmi értelme, mert ha nem tudja ki vagyok, akkor ő sem tud odajönni hozzám, és akkor nem lesz belőle semmi.

Jó volt vele emailezni, még ha nem is tudta, hogy velem levelezik.:D

Na és akkor rátérek a kérdésedre:

Én biztos örülnék neki, ha írnál ilyet (ma már ritka az ilyen pasi:D)... de ha nem mondanád meg, hogy ki vagy, akkor megőrülnék a kiváncsiságtól, és a végén már rád haragudnék.:D

Az az egy biztos, hogy nagyon jól, vagy nagyon rosszul sül el a dolog. Ha Te is bejössz neki, akkor nagyon jól sül el, összejöttök és happy end... de számítanod kell arra is, hogy lehethogy nem jössz be neki, és akkor balul sülhet el minden...

Mindenesetre sok sikert! És ha írnál neki, akkor Valentin napot ajánlom.;)(úgyis itt van már pár napnyira:D)

2009. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah és igen... myvip... Az sztem biztos, hogy nem a szülőkre vonatkozik, az a "kapcsolatban". Lehethogy csak elfelejtette levenni a szakítás után, vagy csak úgy heccből tette azt ki...

Ha van közös ismerősötök, jobban járnál ha tőle érdeklődnéd meg, van-e valami pasi a képben, mert ha van, akkor nagy baj lehet a szerelmes emaillel.:/

2009. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de se suliban, se myvipjén nem látom! Sőt suliban néha ő keresi a "pillantásom" (hülyén fogalmaztam) + egyszer vissza nézett hogy én nézem-e őt!!!!!
2009. febr. 6. 19:10
 8/8 anonim válasza:
Amig nem vagy biztos abban, hogy benne is pislakol valami, addig sztem ne nagyon irj nagy szerelmi vallomasokat..A lanyoknak szokott tetszeni, ha odavan ertuk egy fiu, de ha nem ereznek iranta semmit, akkor ez ck hizeleg a hiusaguknak..De ha azt mondod, h keresi a pillantasod meg ilyenek, akkor, bar nem egyertelmu, de valoszinu h tetszel neki:) Sztem probalj meg odamenni hozza, ha felsz azzal nem jutsz elobbre..szoval ck batran:) hajra!:)
2009. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!