Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit tennétek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit tennétek, vagy mit szólnátok, ha barátnőtök éppen menstruál, átázik és a dolog rajtatok köt ki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Normális nő ilyenkor nem szexel.(és férfi sem)Nem is gusztusos,és a nőnek fertőzése is lehet ilyenkor.
2010. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Itt nem szexre gondoltam...csak esetleg a lány a fiú ölében ül , vagy ilyesmi(RUHÁBAN).
2010. jan. 16. 11:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hűha ez egy jó kérdés. Ilyenen még nem gondolkoztam.

Igaz én lány vagyok, de ha ilyen történne biztos elsüllyednék szégyenemben. De ahogy ismerem a barátom biztos csak mosolyogna egyet és azt mondaná "semmi baj" :)

2010. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok, és érdekel a fiúk véleménye erről.
2010. jan. 16. 12:18
 5/12 anonim válasza:
7%
én rádhánynék
2010. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Velünk hasonló (nem pont ez) esett meg, és totál kiakadtam (lány vagyok)... még ő vigasztalt:D egy normális pasi nem csinál belőle túl nagy gondot:)
2010. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer náluk aludtam, és elfelejtettem vinni magammal tampont, betétet. Elég későn jutott eszembe, bolt sem volt már nyitva. Apukájával él, úgyhogy nem volt náluk semmi. Én összevéreztem egy törülközőjüket, amit alám terítettünk, és reggel leugrott tamponért boltba. Akkor szörnyen szégyelltem magam, de őt egyáltalán nem zavarta. Azt mondta olyan, mintha meglőttek volna, vér-vér, őt nem érdekli. Nem hiszem, hogy az én barátomat meghatná, ha összevérezném véletlenül így. Mondjuk mi szoktunk menszesz alatt szeretkezni, és akkor sem zavarja a barátomat, hogy olyan lesz. Ahogyan ő fogalmazott: le is hányhatnám, az sem érdekelné, csak legyek mellette. Szóval nálunk egy ilyen nem jelent gondot.
2010. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Veszekesést nem csinálnék belőle, de a hányinger kerülget őszintén szólva a dologtól.
2010. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Elég érdekes, ha attól a hányinger kerülget egy pasit, ha a barátnője vérzik. Ha levágta volna az egyik ujját és az vérezne, akkor is lehánynátok? Vér-vér. Egy cseppet sem gusztustalanabb egy balesetből származó vérzésnél.
2010. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem csinálnék belőle gondot, nevetnék hogy ez a baleset is előfordult :)

19F

2010. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!