Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Taszít titeket valamenny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Taszít titeket valamennyire is a barátnőtök ha épp megvan neki?

Figyelt kérdés
nem konkrétan a szexre gondolok hanem mikor megöleled ilyesmi
2011. nov. 5. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért? Kéne?
2011. nov. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem ez hülyeség
2011. nov. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orálisan sem zavaró... :$
2011. nov. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
barátomat maga a téma zavarja, utálja még azt is, ha tampon reklámot lát a tv-ben. de amúgy nem, nem zavarja.
2011. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis! Mindennel együtt szeretem a barátnőmet, inkább csak sajnálom szegényt, hogy ilyesmivel kell szenvednie egész életében. De miért taszítana??? Természetes folyamat ez, ami ahhoz "kell", hogy egyszer majd gyermekünk szülessen. Csak tisztelni és csodálni tudom érte, hogy ennyit szenved azért, hogy majd egyszer babánk legyen.

Habár nem bírom a vér látványát, de volt már, hogy láttam, ahogy tampont cserél, és igazából az orális szex egyáltalán sem akadály nekünk ilyenkor.

22/F

2011. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!