Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van, és mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, és mit tehetnék? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Volt egy gyönyörű kapcsolatom egy helyes fiúval,már vagy egy fél éve hogy nem vagyunk együtt az ő "jóvoltából" (szakított),nagyon sokáig piszkált,csúfolt ,de én szerettem tovább!A mai napig szeretem,mára már kibékültünk és egészen összebarátkoztunk újra ...a napokban volt egy csúnya összekapásunk Kurt Cobain-ról (tudni kell róla hogy nagyon lelkiismeretes) ő állítja hogy segg hülye vagyok az ilyen zenetörténeti dolgokból,hát ez nem épp igaz,de teljesen kikészültem Cobain életéről szóló cikk-től ill. próbálok olyan lenni hogy újra kapcsolatot teremtsek a fiúval.A barátaim szerint tragikusan megváltoztam ill. depressziós vagyok,de ezt jómagam is tudom próbáltam gyűlölni,próbáltam elfeledni ..próbáltam már mindent,de nem megy én a mai napig is telje szivemből szeretem,ha vele beszélek számomra olyan,mintha a megváltóval beszélnék,tehát teljesen bediliztem ettől az egésztől,vajon miért lehet az hogy ennyire kitartóan szeretem?
2011. jan. 30. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

ő volt az első? mert akkor logikus...

egyébként ha szeretitek (tudnátok szeretni) egymást, akkor teljesen fölösleges ilyen apróságokon összekapni

2011. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/ Nem,nem ő volt az első ...:(
2011. jan. 30. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor:

1: akkor annyira jó ember, vagy annyira összeilletek, hogy nem tudod elengedni

2: nem mersz új kapcsolatba vágni, és abban a tudatban ringatod magad, hogy még összejöhettek, és ez biztonságérzetet ad

2011. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen ..
2011. jan. 30. 18:38
 5/5 Norb66 ***** válasza:
Nem kell gyűlölnöd, idővel elfelejted. Rájössz majd hogy nem érdemel meg téged, hogy ő csak bánt téged. Aztán szépen ki is szeretsz belőle ezzel a lendülettel. Csak nyugizz, nem kell ezen stresszelned magad, mert mint láthatod, árt. Nyugodj le szépen, ne izgasd fel magad állandóan, az ő véleménye nem számít, ne törődj vele, foglalkozz más dolgokkal, ismerkedj más ifúkkal, vagy csinálj bármi olyat amit szeretsz/megnyugtat, és elfeledteti veled azt a fiút.
2011. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!