Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendkívül agresszív lettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendkívül agresszív lettem. Mit tehetnék hogy "lenyugodjak"?

Figyelt kérdés

Hihetetlen agresszív lettem az utóbbi 3 hónapban, főleg utcán és a tömegközlekedési eszközökön. Nincs sajnos barátnőm/párom úgyhogy a kézfogós párokat különösen rühellem vagy ha egy nekem tetsző lány turbékol a telefonba. (ha előttem tib-lábol akkor simán rngyó minősítéssel elküldöm a csudába)

Járok küzdősportra, kondizni is de csak elfáradok, az agresszivitásom nem csökken. Nem írnám le de volt már KO is.(egy ürgével volt szóváltásom és állcsúcson vertem)


2011. nov. 3. 12:50
1 2
 1/17 Smartguy86 ***** válasza:
100%
A világ legszánalmasabb dolga a saját bénaságodért másokat hibáztatni. Főleg az szánalmas, ha valakiknek a boldogsága fáj neked. Nőj már fel! Vedd a kezedbe a saját életed irányítását és szabadulj ki a négy fal közül!
2011. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
valamilyen küzdősportot ajánlanék, ott megtanulhatnád hogyan kell kezelni az indulatokat, önfegyelmet is tanulhatnál..
2011. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is abszolút agyban dől el. Van egy ugyanilyen haverom, minden második héten összeverekedik valakivel, mert éppen kéznél volt egy balfék, aki leállt vele kötekedni. Akárhányszor jön be a szobánkba (kolis vagyok), már látom rajta, hogy megint verekedett, mindig halál nyugodt utána... Ilyenkor legszívesebben én is összeverném őt (nyilván esélytelenül, mert ő egy kétajtós nagy darab szekrény én meg egy törékeny csaj), hogy még is mi a f*szért jó a saját fájdalmát ilyenekbe fojtani. Ez csak is önkontroll és ész kérdése...
2011. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ha sportolok, elmúlik arra a kis időre az agresszióm. Igazából az váltja ki ha emberek közé kerülök (fiúk-lányok vegyesen)Buliban nem verekedtem-még akkor sem ha lenyúlták akivel én akartam táncolni- csak rossz kedvem lett.
2011. nov. 3. 13:12
 5/17 anonim válasza:
Először is, szerintem menj el háziorvoshoz, mondd el neki, h feszült vagy és ír fel valami antidepit! Kezdetnek oké, csak nem szabad vele elszállni...Viszont a legfontosabb, hogy tudd, nem mindig a kapcsolat számít. Én 3 éve vagyok egyedül, nekem is szar, de inkább úgy fogom fel, hogy kihasználom a szabadidőm a magam, és a környezetem szépítésére/építésére, ez buldoggá tesz, és ha mások is boldognak, pozitívnak látnak, akkor majd csak tapadnak a csajok! De vigyázz! A nő kegyetlen 1 faj! Ezt én, egy nő mondom neked! Használd ki, hogy ügyes férfi vagy! :)
2011. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Előző vagyok! Elfelejtettem még azt, hogy verd ki, amikor csak tudod :)
2011. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Smartguy86 ***** válasza:

Ideje volna felismerned szerintem, hogy a saját dolgaidért felelősséggel tartozol. Azért is, ha nem lépsz pl időben és elviszik előled a csajt. Ez az agresszió nálad nem más, mint az összeütközésed saját magaddal, egyfajta tehetetlenségi reakció. Mert tudod, hogy te tehettél volna valamit, de nem tetted és ezért gyűlölöd magadat. Persze magunkat nem szeretjük gyűlölni, ezért aztán minél előbb keresünk valakit vagy valamit, amire átháríthatjuk a gyűlöletet.


Ez sokszor nem is olyan súlyos, mint nálad, hogy verekszel meg szitkozódsz. De ez egy JEL! Jelzés arra, hogy valamit marhára rosszul csinálsz! De ezt nem fogja neked senki megoldani, pont ez a lényege, hogy ezt neked kell legyőznöd. Le kell győznöd a félelmeidet egy ilyen helyzetben, önbizalmat kell építened, ELÉRNI dolgokat saját erőből! Ha majd hiszel magadban és büszke leszel arra, hogy megtettél mindent egy adott helyzetben, akkor hidd el, máshogy fogod magad érezni. Amíg csak tétlenkedsz, addig ez az öngyűlölet egyre rosszabb cselekedetekre és gondolatokra fog sarkallni. Nagyon sok sorozatgyilkosnak volt motivációja az, hogy gyűlölt embereket azért, amiért azok boldogok voltak. Remélem te észbe kapsz és nem jutsz el idáig...

2011. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt lehet, hogy eljársz edzésre, de lóf@sz sportember vagy. Igazából nem s vagy az.


1. Egy sportember elviseli a vereséget. (Te nem tudod.)

2. Egy sportembernek van önuralma. (Neked nincs.)

3. LEGFONTOSABB, egy sportember (küzdősport) nem él vissza a tudásával. (Te ennek a kritériumnak se felelsz meg.)


Másrészt meg addig vagy ilyen kemény legény, amíg egy csajnak, akit lerib@ncozol, nem jelenik meg a 195 centis 110 kilós barátja, aztán olyan leb@sz neked, hogy összeszarod magad.

2011. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Az anti-depi szereket nem szeretnék feliratni- bár lehet kénytelen leszek-mert szedatív hatásúk, álmosítóak én sajnos szellemi munkát végzek. Étvágytalanság ellen szedtem olyat ami szedatív volt, aludtam is tőle 20 órákat úgyhogy abba kellett hagynom. Jelenleg kávéfüggő vagyok...

Foglalkoztam figyelemelterelő dolgokkal, volt hogy 14 órákat nyomtam a melót - de meguntam-megundorodtam az egésztől.

De amúgy tényleg mindenért 3-szor annyit kell dolgoznom mint másnak.

Az utolsó válaszadónak annyit, hogy nem tartom magam sportembernek, a mentalitásom germán típusú(=sosem ismerem el a vereséget) és abban az állapotban alig várom hogy jöjjön a 195cm "magas" puhos "cejelme" az hölgynek. Eddig nem jött és nem tudom mi lenne a végkimenetele a dolognak..mindenkinél van jobb, gyorsabb, erősebb, biztos nálam is.

2011. nov. 3. 13:37
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Menny el amerikai focizni. Az kib*szott jól levezetné.
2011. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!