Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szégyellte el magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szégyellte el magát?

Figyelt kérdés
Szombaton sétálni voltam a barátnőmmel és haza felé találkoztam egy pasival aki udvarolt nekem sokáig jóban voltunk és egyik napról a másikra eltünt.És amikor közeledtünk akkor láttam h rugdoss valamit meg lefelé néz és amikor rám nézett elpirosodott és köszönt.Utna meg lájkolgatta a zenéimet!Mi ez,elszégyellte magát?Ő lépett le nem én fogom keresni.
2011. jan. 31. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki és félénk, nem mer lépni.
2011. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem is az van, hogyha talakozok azzal a fiuval, aki tetszik, akkor nem merek ra se nezni. Az en esetembe mondjuk azert van ez, mert en szerelmet vallottam neki. De szerintem is tetszel neki csak felenk.
2011. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se tudnék annak a fiúnak a szemébe nézni hosszabb ideig, aki tetszik nekem és akinek én is tetszek, mert tutira lenne valami jel.
2011. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!