Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (a srác teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (a srác teljesen más, mintha két oldala lenne. )

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (15 vagyok) akivel év eleje óta szemezünk, mosolyog, sokat beszélgetünk de csak apróságokról.:)

SULIN KÍVÜL nagyon rendes, sokat dumálunk és nevetünk együtt, felszabadult, kedves, bókol, nagyon közelül hozzám, ilyenek...

SULIBAN vszont nem beszélünk sokat, és nem annyira közvetlen.

Hétvégén találkoztunk, és annyira jól sikerült, azt hittem végre más lesz, a suliban is olyan mint ahol abbahagytuk hvn...

de ha legközelebb találkozunk sulin kívül megint olyan jófej... és imádom...:(

mi lehet a baj? miért nem ugyanolyan mindíg?


2011. jan. 31. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy két srác és ikrek.
2011. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "mindig" szó RÖVID I BETŰ!!
2011. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy suliban társaságban van és ott játssza a menőt, ha egyedül van akkor adja önmagát. Nem egy ilyen embert ismerek.. sajnos.
2011. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Detto, a srác aki nekem tetszett ugyan ilyen volt. Aztán meguntam, VÉGE!
2011. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a srác biztos skizo...
2011. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!