Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » évek óta szedek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

évek óta szedek fogamzásgátlót DE 1hétig beteg voltam szedtem más gyógyszert+meg is volt utána 2-3nappal voltunk 1ütt és azt mondta hogy ne haragudjak nagyon kívánt és jött egy kicsi de NEM úgy mintha teljesen elélvezne. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
szerintetek?és légyszi csak normális válaszokat írjatok és 25éves vagyok és nem vagyok felelőtlen csak most ez így alakult.köszi előre is
2011. febr. 8. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit szedtél, ez fontos...

Ha jól értem beteg voltál, kaptál gyógyszert, aminek a szedése pont a megvonásos vérzés idejére esett és a vérzés után, de még a szünetben voltatok együtt?

2011. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
triregolt szedek már vagy 4éve rendszeresen csak most 1hétig beteg voltam és meg is volt most múlt el egy 3napja és most hajnalba voltunk együtt és nem ment el úgy rendesen csak egy kicsi előváldék vagy nem tudom mi és nem tudom mekkora az esély rá rohanjak e 72órásért vagy nyugodjak meg és nem lesz semmi...
2011. febr. 8. 13:24
 3/7 A kérdező kommentje:
elolvastam újra a válaszod és igen jól értetted...nem volt még ilyen nem is tudom mire gondoljak mit kéne tenni...köszönöm a gyors választ
2011. febr. 8. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
25 évesen megtanulhattál volna helyesen is írni!!!
2011. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De amíg beteg voltál milyen más gyógyszert szedtél?
2011. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk egy olyan gyógyszerről, aminek még a nevét sem írtad le, hogy hatással van-e a tabira?

Egyébként most már tök mindegy, mivel fogamzásgátló mellett TILOS 72 órás tabit használni.

2011. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úristen..minek is írtam már látom hogy marha fölösleges volt és még azt hittem ez egy jó oldal és értelmes válaszokat fogok kapni.nem arra voltam kíváncsi ha nem vetted volna észre hogy 25évesen mennyire tudok helyesen írni "tanítónéni" sorold már el a sok hibát ha már itt tartunk hogy ma már a kérdésemre nem kaptam választ legalább megtanuljak helyesebben írni.a többieknek köszi azért de hülyeség volt írni az az egy biztos.
2011. febr. 8. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!