Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok! Veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Veletek volt már olyan hogy egy veled megegyező nemű személy, rád hajtott, megcsókolt vagy valami?

Figyelt kérdés

Hogy történt? Mit csináltál? :D

kort, nemet :)


2011. jan. 31. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2011. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Ha engem mint fiut lesm'rolna 1 fiu ,akkor öklöt adnék a fejére h mentőt kéne hozatni neki ...
2011. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

én lány vagyok, és volt hogy csaj bepróbálkozott nálam, nem is egyszer...

bulikon például többször is volt, hogy egy csaj odajött, hogy jajj de szép vagyok és tetszek neki, és nem akarok-e vele smárolni. a válasz egyértelmű számomra, nem, mert hetero vagyok, úgyhogy azt hiszem most megyek is....

egy másik eset sokkal érdekesebb volt. megismerkedtem 1 sráccal, és afféle dupla randira mentünk, a srác, a legjobb haverja és annak a barátnője. lényegében messze laktak, ezért ott kellett aludnom a srác haverjánál, ilyen kis kellemes négyesben. afféle privát házibulit tartottunk. és a csajszi egy szál szinte teljesen átlátszó fekete köntösben rázta magát végig... majd odajött hozzám, és elkezdett panaszkodni, hogy neki úgy lógnak a mellei, nem-e fogom meg őket? azt hittem rosszul hallok, úgyhogy elég elhaló hangon mondtam a nemet. aztán kijelentette, hogy az enyémek olyan szép feszesek, nem-e foghatná meg őket... erre kb sikítva rávágtam, hogy nem, mivel már nyúlt a kezével felém, és első találkozónak nekem ez kissé túl meredek volt. főleg, hogy korábban kijelentette, hogy ő biszex, és szerinte jó nő vagyok. ekkor voltam 17 éves.

20/l

2011. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2× volt "ilyen", de tök véletlenül sikeredett, nem smár inkább csak egy szájrapuszi mikor arcra akartunk ugye 3-at adni...ugyanarra az oldalra akartuk véletlen és szájrapuszi lett a vége ^^"
2011. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még a koleszban tusoltam és a fejem mostam amikor éreztem, hogy valaki bekapja a fütyimet. Hagytam csinálja végig de akkor nem viszonoztam, mert jött más is.
2013. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!