Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tenni? A kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edus:) kérdése:

Mit kéne tenni? A kérdés túl rövid.

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy most leszünk 1 évesek a barátnőmmel én 18 ő 16 és az a gondom hogy nagyon komolyan veszi a vitákat! majdnem szakítottunk annyira összevesztünk ma azon, hogy: egy suliba járunk de hát nem kupleráj szóval nem nyaljuk faljuk egymást ott de azért öleljük egymást meg puszilgatjuk egymás arcát. Ma suli után elmentünk sétálni és kértem hogy "szeretgessen meg" és kiakadt hogy de ő egész nap szeretgetett és rosszul esett neki (ő ilyen, ezzel nincs is gondom mert amit tud azt megtesz:) ) aztán nem is volt semmi baj csak nem szólt semmit, láttam hogy van valami (mintha haragudna) aztán mondtam hogy legyen aranyosabb és elkezdett velem ordibálni hogy nincs semmi baja meg stb. szóval az a problémám hogy halál komolyan veszi az ilyen "veszekedéseket" (mert szerinte ez az hogy elmondjuk egymás véleményét és nem jutunk közösre) ne bántsátok mert nagyon szép lány és okos is, vicces aranyos stb. szóval nem egy hisztis kis pláza pics@!:) csak már nemtudom mit tegyek, nem akarok papucs lenni hogy mindíg én hallgatok el és megyek utána oda békülni!:/ mit kéne tennem? leülök vele beszélgetni de mit mondjak neki hogy mit csináljon?
2011. jan. 31. 20:01
 1/3 nielindi ***** válasza:
ne uatsitgasd. nem kutya. (szeretgess meg, legyél kedvesebb dolgokra gondolok) ne mond meg, h mit csináljon!
2011. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez a lány nem szeret téged!ha szeretne nem ordibálna veled mert félne hogy elveszít.
2011. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szerintem ez kérés de mindegy. és nem a kérdésemre válaszoltál..

másodiknak meg azt mondom hogy most meg folyamatosan mondja hogy szeret. és tényleg sokszor mondja! csak van amikor ilyen hisztis..:/ nemtudom mi legyen! lehet kéne egy kis szünet hogy átgondolja

2011. jan. 31. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!