Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik az a nem sexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik az a nem sexuális jellegű kérdés, de igen értelmes, ami a legjobban elgondolkoztatna?

Figyelt kérdés
köszi a választ
2011. jan. 31. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Miről gondolkoztatna el? Legalább annyit árulj el, mert sok mindenről lehet.
2011. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az a szerelem?

(vagy ez szexuális jellegű már?:))

19/F

2011. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Az aerodinamika ábrázolása egy aerofolyadékkal töltött önkeringető 20 négyzetméteres tárolóedényben, melyben F1-es maketteket készítenek, kb. meddig töltik fel az edényt? A 20 négyzetméterhez az 1:10-es makett elég kicsi, viszont ha nem töltöd fel teljesen, más eredményeket kaphatsz. Meddig töltöd fel?
2011. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesíteni fogom a küldetésem és teljesítettem már eddig, a rám esőt?


23f

2011. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ohh rengeteg elgondolkodtató kérdés van. Imádok kérdezni, nekem mindig van kérdésem:)

Sztem az hogy mit akar kezdeni az életével??, vagy hogy mitől lesz boldog??, hogy komolyan attól lesz-e? mi lesz ha megszerzi, tényleg boldog lett tőle?

Más téma mi a kedvenc könyve, sportja hobbija, miért pont azt választotta, részleteket lehet róla kérdezni.


Igazából az értékrendre a szokásokra és a felfogásra kell ilyenkor rákérdezni és arról ha értelmesebb akkor tud beszélni.

2011. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon tetszenek a válaszok (a fizikás is) épp ilyenekre gondoltam
2011. jan. 31. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
EZ a kérdésed gondolkodtatna el. :)
2011. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!