Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme az egésznek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az egésznek, szerelem, szex, boldogság, minden más?

Figyelt kérdés

Van értelme az egész boldogság és párhajszolásnak?

mit gondoltok róla, mik a tapasztalatok?

kezdek kiábrándulni az egészből, egyre kevéssé érdekel, hogy foggal körömmel szerezzek magamnak valakit.

lehetőleg nem 14 éves kis csitrik válaszát várom, hanem akik kicsit nagyobb élettapasztalattal bírnak, köszi :)


2011. febr. 1. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A hajszolásnak nincs.

A többinek van.

2011. febr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Csalódtál, hogy ennyire kiábrándultál?
2011. febr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány évesen mondatja ezt veled az élet? Csak viszonyításképp...
2011. febr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2011. febr. 1. 00:46
 5/12 A kérdező kommentje:

nem azért írtam, mert kesergek, hogy nincs senkim. sokáig volt, de olyan jól elvagyok egyedül. néha hiányzik, hogy valaki átöleljen, de olyan jól elvagyok egyedül. néha elnézem a barátnőim, ahogy buliba készülve teljesen bezsonganak, de nem nagyon értem őket. arra gondolok, hogy szépen kicsípik magukat, de semmi értelme, semmi sem lesz jobb, ha összeszednek még egy hülye fickót.


persze ért már nagy csalódás, és ez sokat változtatott rajtam, de az alapvető jellemem értelem szerűen ugyan az.


én jól elvagyok a kis dolgaimmal, a munkámmal, a hobbymmal, érzek némi társadalmi kényszert, hogy kell keresnem valakit, de valahogy nincs rá annyira szükségem. úgy érzem, hogy egyedül vagyok, így is úgy is.

2011. febr. 1. 00:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Értelme nincs, de az értelem csak kis szelete az életnek.
2011. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha így is teljesnek érzed magad, akkor nincs szükséged senkire.
2011. febr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

életre halálra keresgélni csajt / pasit baromság sztem is

minek? én azt vettem észre hogy ha keresgélek éppen akkor 1.: a kiszemelt példány nem jön össze de az a végeredmény h 5-6 évig hallgathatom h neki mi baja :D egs 2.: össze jön és 2 hét múlva ki is vágom az ajtón mert ezt azért már mégse

ha nem keresgélek akkor: támadnak :D égből potyognak :P nem tudom miért XD nincs itt semmi extra ami ezt megmagyarázná hmm jó persze ott is van olyan aki potyogjon potyogjon arrébb állok és a betonra esik :D de néha ki lehet fogni véletlenül 1 normálisat és az jó dolog de én se döglök bele ha éppen nincs hosszabb rövidebb ideig


19F

2011. febr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt hallgasd meg:

http://www.youtube.com/watch?v=wZPTeEB5A-A


Nem kell aggódni, nem kell sietni, nyugodtan, csinálj mindent úgy, ahogy neked jólesik.

2011. febr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A párhajszolásnak nincs. A többinek viszont igen. Foggal-körömmel nem is igen tudsz magadnak senkit szerezni, az ilyen hozzáállás általában inkább elriasztja az embereket.

Ha nem görcsölöd túl, viszont nyitott vagy a lehetőségekre, sokkal hamarabb találhatsz párt.

Ha nem rögtön, akkor később. De valamikor biztos találsz.

32/N

2011. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!