Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem boldogság, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem boldogság, vagy inkább fájdalom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek a két érzésnek a hullámzása adja a szerelmet.
2010. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első pár hónapban csupa boldogság, aztán jönnek a gondok. nem feltétlenül mondanám fájdalomnak, inkább kétségeknek. és egy kapcsolata zon áll, vagy bukik, hogy mennyire kezeli éretten a két fél a problémákat. persze, szerelem nincs fájdalom nélkül, de ha már több a fájdalom, mint a boldogság, akkor az már régen rossz.
2010. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő... Ha szeret, akkor nyilván boldogság, ellenkező esetben bizony fájdalom is lehet. :-)
2010. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legszebb dolog.

Ha életed adnád a másik félért,akkor az az igazi Szerelem.

De persze vannak viták,ami vele járnak:)

2010. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem első párhónap kinszenvedés volt, hogy most szakitsak, vagy belemenjek komolyabban, mihez kezdjek, hogy ne játszak vele stb, nagyon össze voltam zavarodva. Aztán ahogy kialakult a bizalom, no meg a szerelem elmélyült, úgy vagyok biztosabb magamban, és a kapcsolatban, és igy nem szenvedés, nincs féltékenység, csa boldogság. Aki azt mondja, hogy van szerelem első látásra az hazug
2010. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
A szerelem a legszörnyűbb dolog, ellenségemnek sem kívánnám, és remélem nekem sem lesz benne többet részem. A csajok anélkül is el tudnak küldeni a f@szba, hogy szerelmes lennék beléjük...
2010. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne fájdalom, boldogság sem lenne. Ha a kettő együtt van, akkor érzed csak igazán a boldogságot
2010. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egy szar dolog...

az ember veleszületett gyengesége

nemjó...

2010. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!