Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párommal tényleg minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal tényleg minden szép, szerelem, boldogság, kivéve, hogy minden csajjal vagy összemosolyog, vagy szemez, v. flörtöl. Hogy oldjam meg ezt?

Figyelt kérdés

annyira bánt, hogy egész nap rossz lesz a kedvem tőle.

pl múltkor elmentünk tópartra napozni, és amikor elindultunk kocsival hazafelé, egy csajjal összemosolygott és olyan vagányan, kipörgetve indult el a kocsival.

ha szeret, miért van erre szüksége?

most ott tartok, hogy kerülök a saját barátommal minden megjelenést (lehetőleg nem járok vele boltba - az eladók miatt, nem megyek vele strandra, buszra sem ülök fel vele - minden diáklány közül kiszúrja neki a legszebbet) de nemhiszem, hogy ez a megoldás

ha beszélek erről idegesen, ordibálva kikéri magának, hogy ilyet feltételezek.

ötlet?


2010. máj. 25. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos én is voltam ilyen helyzetben. Az ilyen pasik nem nagyon becsülik azt aki mellettük van, ezért nem szokott leragadni egynél sokáig. Bezzeg, ha el akarnád hagyni kaparna ezerrel.

Vagy a másik taktika te is csináld ugyan ezt. Te is szemezz pasikkal és meglátja milyen érzés.:)

2010. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Férfiből van!A férfiak ilyenek!MIND EGYFORMÁK!!!!!!Törődjél bele.........!
2010. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
hagyd abba ezt ez már beteges, igaza van h kikéri magának, bár az ordibálást mellőzhetné
2010. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen, már el akartam hagyni, tényleg kapart ezerrel

és igen, csináltam már, hogy direkt nézem a pasikat amire ő órákig ordibált velem, de attól még ő ugyanúgy folytatja

tiszta megalázó

ha gyereket szülnék az is elképzelhető, hogy az ápolónővel kellemesen bájcsevegjen rólam. iszonyaaaat

tényleg nem tudom, mit tegyek

mert amúgy érezteti, hogy szeret, csak csajok előtt nem vagyok senki

miért? mi van benne olyankor?

2010. máj. 25. 17:12
 5/10 A kérdező kommentje:

az előzőt még csak az első válaszolónak írtam

a többieket nézve

tényleg örülnék, ha bele tudnék nyugodni, mert nem cseszné el legalább az egész napom, kedvem

hogyan nyugodjak bele?

ha egy másik csaj lenéz, a párom mellettem flörtöl

hogyan maradjak jókedvű?

2010. máj. 25. 17:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem magadtól is rájöhettél volna,hogy kicsit sem tisztel,és nem szeret,becsül meg igazán,mert akkor nem művelne ilyesmiket.Oké,hogy megnéz más lányokat,de ahogy ő csinálja,az elég bunkó módja ennek.Szóval szerintem minél előbb lapát,mert az ilyen tapló mellett csak szenvedni fogsz,mint a kutya.Egyébként én azt sem engedném meg neki,hogy ezek után még neki álljon feljebb,éső ordibáljon velem.Nem tudom,mit képzel magáról,de hogy nem érdemel meg Téged,az tuti!
2010. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A te életed a te döntésed, de úgy látszik nem voltál elég kitartó a másik pasikkal való flörtölésben. Közöld vele (nyugodtan, ne ordítva), hogy amit ő meg tehet azt te is, hiszem egyenrangú partnerek vagytok a kapcsolatban. Ő nézegeti a csajokat és flörtöl, akkor te meg a pasikat. Ez nem feminizmus, csak értse meg,hogy ez neked rossz. Azzal,hogy beletörődsz szerintem csak magadat nyomod el egy ideig, de ennek nem sok értelme lenne hosszú távon szerintem.

Első voltam.

2010. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

akkor nincs mit tenni

ha harc, hát legyen harc

csak kár, hogy minden eladó csaj

a buszon nem szemezhetek egy nálam fiatalabb sráccal, míg ő egy diáklánnyal simán

és még sorolhatnám a technikai akadályokat

de ha nincs más megoldás...

2010. máj. 25. 17:23
 9/10 anonim ***** válasza:
A harcból további harc lesz, és van megoldás. Vedd komolyan magad, az a megoldás. Az ő problémáján csak neki van hatalma segíteni, ahogy a tieden is csak neked. Lehet beszélni mindenkivel, de nem mindegy, ki beszél. Vedd komolyan magad.
2010. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tégy úgy,mint a lejárt szavatossági idejű cuccokkal:dobd ki!Tudod,nem éri meg kínlódni mellette,teljesen felesleges.Én nem erőltetném ezt a kapcsolatot,de TE tudod...
2010. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!