Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb fiu barátommal már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiu barátommal már 3 éve ismerjük egymást nagyon jol megvagyunk és nem vagyunk szerelmesek egymásba de akkor mért van az hogy elképzelük többször is hogy megcsokoljuk egymást?

Figyelt kérdés
már egy jo ideje egyikünknek sincs párkapcsolata
2011. febr. 1. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha tényleg nem vagytok szerelmesek egymásba, nem is vonzódtok különösebben egymáshoz testileg, mégis vannak ilyen fantáziáitok, akkor valószínűleg inkább csak a kíváncsiság miatt, hogy ugyan milyen lenne?


Ha csak erről van szó én nem nagyon ajánlanám, mert lehet, hogy utána kellemetlenül éreznétek magatokat. Habár ti tudjátok...

2011. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
kérdezz rá
2011. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
szerintem pedig az hülyeség hogy cssak kiváncsiságbol én ugy gondolom hogy mind2 érezhetek egy vonzalmat csak féltek kimutatni
2011. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
én az elözövel értek egyet szerintem se a kiváncsiság részben az is lehet de szerintem itt más is van 19/F
2011. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
lesz ott valami azomba csak enged el az érzéseidet 17/F
2011. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerelem....
2011. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja nem 4 éve,én ugy tudom.:D
2011. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű: nem vagytok szerelmesek, de vonzódtok egymáshoz, többféle vonzalom létezik.

Együtt vagytok, jól érzitek magatok, és mind2töknek hiányzik egy kapcsolat, és mivel közel álltok egymáshoz, ezért gondoltok ilyesmikre.

2011. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!