Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem nagyon oda rá,vagyis azt hittem,hogy csak beképzelem,aztán lehet hogy csak letagadom, mert félek tőle. Tudni kell:van egy betegségem,ami olyan számomra mint egy "érzelmi jelző berendezés". Van elég tapasztalatom..mikor "kezdi rá"....

Fájogatok,és előjön a rosszullétem stb,ami ezzel jár.

Leginkább akkor ha stressz ér, vagy ha elnyomok magamban valamit.

Van egy személy,akire nem tudtam eldönteni hogyan tekintsek rá.Ismerem is, nem is,látszólag nem is

egy világ vagyunk, mégse hagy nyugodni,nem tudom meggyőzni magam ész érvekkel. Volt egy esemény szintén az elmúlt hónapokban,ami feldolgozás alatt volt nálam, így nem voltam sajnos nagyon kommunikatív, és mivel új közegbe kerültem, most mindenki azt hiszi valószínű hogy ilyen vagyok..pedig csak egybe csúszott a kettő. Ez a személy vonz,az biztos,de nem tudom megfogalmazni mi ez.

Elejétől kezdve sürgött forgott körötte valaki, és halvány képek ugrottak be, hogy egyszer talán még összejönnek...ha elég rámenős az a valaki...

Szóval már pár hete fájogatok,és nem múlik, ma pedig láttam őket, és ráfagyott a mosoly az arcomra...az hasított belém, én ezt nem fogom tudni végig nézni,bezárva velük egy osztályba nap mint nap.

Nagyon sok minden kavarog bennem,bűntudatom is van pár dolog miatt.

Az is rossz érzés volt :"látod mindig van egy jobb,egy szebb,egy gyorsabb,egy bulizósabb,egy...megfelelőbb,"

Tőlem lehetnek boldogok, -küzdeni nem akarok, mert pesszimista is vagyok, és fáradt vagyok én ehhez lelkileg...-de én nem akarom látni,és sajnos

ha ezt tovább nyomogatom magamba...nem akarok megint rosszulléteket, jó az önismeretem,de erős érzésekkel mit csináljak...ha még lehetőséget se kapok, hogy meneküljek...bezárva velük egy terembe.

Most már kerülném az a személyt,meg nem is..nem tudom mit csináljak


2011. febr. 1. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha most kevesebb drámával érthetőbben leírnád, talán lenne értelmes válaszra lehetőségünk.
2011. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt hittem nem vagyok szerelmes, de úgy látszik mégis.Próbálom

magam ész érvekkel meggyőzni, hogy felejtsek, vagy kibeillenjek

ebből az érzésből,és ne szenvedjek..hogy látnom kell

őket nap mint nap.

Ez már nem az első ilyen eset, és

a menekülés eddig bevált, akkor is ha szégyen a futás..de hasznos..De akkor nem voltunk így összezárva. Így viszont..újat kell kitalálnom.

Lassan kezdem egy versenynek érezni az egészet,

mindig jön valaki aki jobb nálam,meg szebb,amikor már azt hiszem végre össze jön..és "lenyúlják".

Bocs a zavaros írásért,csak hirtelen jött...

2011. febr. 1. 17:18
 3/3 anonim válasza:
Ha valóban egy versenynek érzed az egészet, megpróbálhatnád visszaszerezni az illetőt. Mármint... Ha úgy érzed, mélypontra ért a párjával, valld be neki, mit is érzel iránta és hátha lesz belőle valami.
2011. febr. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!