Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem az esetem külsőre egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem az esetem külsőre egyáltalán, de a viselkedése annyira megfogott, érdemes ezzel a helyzettel valamit kezdenem? Vagy teljesen fölösleges?

Figyelt kérdés

Tehát konkrétabban: én 17 éves lány vagyok ő 1 évvel idősebb nálam,de osztálytársak vagyunk.Eleinte csak nagyon jó barátok voltunk,nem is gondoltam olyanra,hogy én az esete lennék hisz nem viselkedett úgy,az elmúlt hetekben pedig azt vettem észre,hogy egyre jobban igyekszik megismerni,meg elég sokszor megérint pl combomat,hajamat,térdemet,nyakam végül is mindet poénból,de nagyon lovagolok ezen a témán most,nem értem miért érdekel ez,ha nem is igazán tetszik.Annyit tudok hogy már egy pár napja ezen a témán vagyok nagyon,és a viselkedése is nagyon szimpatikus...

Lépni nem tudom lépjek e,mert abban sem vagyok 100% biztos hogy bejövök neki,habár elég valószínűnek tartom

+ azt sem igazán tudom,ha eddig nem váltott ki belőlem testi vonzódást ezek után fog e..


2011. okt. 21. 21:48
 1/7 DiMalto ***** válasza:
ha kipróbálod megtudod,ha nem örökre kérdés marad...én az előbbit javasolnám.
2011. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen kezdj vele valamit, nagyon rosszul nem sűlhetel el, És te magad is rá fogsz jönni, hogy neked valójában mennyit számít a külső
2011. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Hagyd, mert ha külsőre nem tetszik, nem fogsz tudni beleszeretni!
2011. okt. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló nem biztos, hogy gondolkodik.


Ne hagyd. Tegyél egy próbát. Az igazi szerelem nem feltétlen fellángolásból indul. S neked eddig az van meg belőle ami a fontosabb: az egyénisége érdekel, az tetszik neked. S ha elgondolkoztál a dolgon, akkor a külsőség sem okozhat problémát. Hajrá.

2011. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél felszínes és egy esélyt megérdemel a dolog...ha nem fog működni akkor úgyis feleslegesen pazarolnátok egymás idejét holmi barátsággal...
2011. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:24

Olyan még nem volt a történelemben, h egy lány olyan fiúba szeressen bele, aki külsőre egyáltalán nem jön be neki. Max a pénzébe :)

2011. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 18:30


18:24 vagyok. S te pedig tévedsz. Sok olyan lány van, aki valóban nem a külsőségre megy. Legyen egy alap igényesség, természetesen, de a belső többet számít sokszor. Itt természetesen nem a nagy többségre vagy az agyatlan plázacicákra gondolok.

2011. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!