Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú aki ad gyanús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú aki ad gyanús jeleket, hogy nem vagyok közömbös számára, be is vallja, hogy nagyon kedvel, miért akar féltékennyé tenni? :D

Figyelt kérdés

Megjegyzi,hogy mennyi lány ismerőse van,direkt mutat olyan videókat amiben eléggé jó csajok vannak.. stb.

Talán próbára akar tenni vagy mi?Vagy kíváncsi,hogy erre mit reagálok?Én óvatosan "küldök felé"jelet,hogy tetszik,mert félek,hogy átver..


2011. febr. 1. 17:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Direkt nem mutatom ki,kíváncsi vagyok, mi van akkor,de akkor másra tereli a szót."


Aha. Alfa hím. :) Az idézett magatartás jellemző, mert nem fogadja el, hogy esetleg nem tetszel neki, mert érzi hogy igen. Tök mind1 mondtad-e neki előtte vagy sem... Tudja, hogy megtalálja a kiskaput, vagy eljön az idő, hogy végre elhiszed, ő kell neked...

Ez a "ő nem ilyen" duma meg nagyon árulkodó, írhattam volna bármit milyen, akkor is azt írtad volna, hogy nem ilyen. MERT NEM IS TUDOD ELDÖNTENI MILYEN, NEM TUDOD KERETEK KÖZÉ FOGNI TÖKÉLETESEN, mert titokzatos és az is marad bármeddig űzöd és faggatod, ha mindent elmond is az marad. 23 éves vagyok és emlékszem magamra... A lányt akit szerettem és ő viszont, szénné oltottam sokszor pimaszul, volt hogy el is sírta magát, pedig nekem tök egyértelmű volt, hogy igazolom neki folyamatosan, hogy szeretem és tudja, hogy poén. A következő 1 percemet nem tudta kiszámítani soha, de tudta, hogy vele vagyok testileg-lelkileg. De tudod mit? Sokat segítettem már így is (mint alfa :)), rakd össze a képet magad.

2011. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Oké..köszXD
2011. febr. 1. 17:54
 13/18 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Az egyetlen szabály, hogy ne vedd félvállról, mert ha kiba*ol vele, vagy kineveted... nagyon meg tud bántani és ha jogosnak érzi meg is fog csúnyán!
2011. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ilyenkor csak "XD-t" írok..Eddig még nem bántott meg remélem a közel jövőben sem.:)
2011. febr. 1. 18:16
 15/18 anonim ***** válasza:
ha tetszik neked, és tudod, hogy tetszel neki akkor mi a gond? ismert meg, aztán döntsd el, hogy érdemes-e vele kezdened. az apró jel küldözgetések miatt ki fog halni az emberiség...
2011. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na várjunk... Élőben találkozgattuk ugye, nem csak MSN? És azokban a videókban ő is szerepel a lányok társaságában ugye? Ha nem és ez az egész csak MSN... akkor nem is mondok semmit. Az alfa hím ezt élőben játsza!
2011. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
utolsó te vlmit félre értettél. de hagyjuk:)
2011. febr. 1. 19:23
 18/18 anonim ***** válasza:
23 évesen már külön univerzum vagyok egy 15 évesnek? Nagyobbat fordul a világ mint gondoltam. Apró kis lány vagy még, de bennem is él az apró srác, igaz ő verset írt a lányoknak és remegő szívvel ismerkedett a kori pályán, vagy sportversenyen feszített nekik. :)
2011. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!