Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy 30 éves férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy 30 éves férfi az ágyban?

Figyelt kérdés

Mire gondolok?


Mennyire aktív még, mondhatni a legjobb, mert 20-as pasik még tapasztalatlanok, a 40-esek már nem akarnak annyit szerelmeskedni.


Mi jellemző a 30 éves férfiakra? Tapasztalatokat várok. Mennyire szenvedélyesek, aktívak?


2011. okt. 19. 16:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
nagy a farkuk és tapasztaltak. ha kopaszt vélasztasz (sok tesztoszteron) úgy kielégír, hogy még egy hétig sikítasz az örömtől
2011. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
7%
Zörögnek a csontjaik, meg izületesek.
2011. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

jéééézusss issten!!!!


egy 30 éves pasit már öregnek gondolsz??? jesszusom...... :)


ugyanolyan aktív, sőt lehet h több tapasztalattal is rendelkezik...30 éves úristen :)


kívétel, ha már elitta az agyát és már nem működik a rafkó...

2011. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Én kifejezetten jó vagyok. 32/F
2011. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Jajajajjj, ne így értsétek!!!!


Eddig egy párom volt, 35 éves. Most egy 30 éves férfival randizom rendszeresen. Úgy néz ki párkapcsolat lesz végre belőle.


A különbség érdekelne.

2011. okt. 19. 16:24
 6/24 anonim ***** válasza:
23%
A különbség? 2 centi maximum.
2011. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én egy 24 éves nő vagyok, még vágyom aktívan a szexuális életre, de pl a 35 éves volt párom nem igazán már. Neki elég volt a 2 hetente egy alkalom. Nekem nem. Ha szóvá tetettem, azt mondta ne csak azért szeresse a nő a férfit. Na jól megkaptam.

Az érdekelne magyarul, hogy ezzel a sráccal elvileg más lesz, ráadásul 30 évesen olyan mint egy 25 éves. Várnak még rám szép esték, remélem. :)

2011. okt. 19. 16:26
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem cm-ben! :)


Teljesítményben.

Gondolom, míg egy 35-ös megelégszik a 2 hét/1 aránnyal,addig egy 30-as a napival? :)

2011. okt. 19. 16:27
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

35 éves vagyok és JOBBAN kívánom a szexet mint tíz évvel ezelőtt. Egy állat vagyok és nem volt még aki bírta volna a tempót mellettem. Nem fogod elhinni, minden azt írja, hogy kamus vagyok, de általában úgy van vége a szeretkezéseimnek, hogy nyalom és ujjazom a nőt és a végén könyörög, hogy hagyjam már abba, mert nem bírja tovább. Pedig én még nagyon szívesen csinálnám.


Életkor alapján felesleges szelektálni, ez ugyanis inkább vérmérséklet kérdése, azt pedig ilyen idősen még nem befolyásolják a biológiai évek.


Mindenesetre nálam még senki nem panaszkodott. Csak én szoktam, mert sosem bírják a fiatal lányok. :( Talán kettő kellene.

2011. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

Eszémletlen jóóóóóók!!! Az én vőlegényem legalábbis nagoyn!!!

Alig fél éve vagyunk együtt, de a fél kámaszutrát végiggyakorlatoztuk, mindegy, hogy reggel,dél vagy este van, bármikor kapható egy jó kis szeretkezésre, de ha szorít az idő, akkor a gyors menet is megy. Mosógép, fürdőkád, kanapé, ágy, konyha, asztal, szék, padló vagy kocsi, vagy garázs. Mindenhol megállja a helyét!

2011. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!