Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Ki a "hibás"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Ki a "hibás"?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel sokat beszélek, ugyanaz a baráti társaságunk, hetente legalább 3x beszélünk több órákat telefonon. Nagyon sok közös programunk van (sport is, családunkkal együtt megyünk ide oda, barátainkkal is együtt vagyunk)stb. Telefonon nagyon sokat tudunk beszélgetni, elég érzékeny témákról is, de amikor találkozunk szinte mind2 ismeretlen vagyunk. Alig van témánk, csak egy "Szia!"-val köszönünk a másiknak és megyünk is tovább (jó esetbe, mert van hogy észre se vesz legalább is nem jön oda köszönni). Minden más barátommal köszönésnél oda megyek (ha nem is megölelem, de sokkal jobban össze vagyunk hangolva---remélem értitek:) de vele nem... alig van témánk mondjuk nekem sincs túl jó beszélgető készségem és neki se, de telefonon ez nem lép fel. Nem tudom, hogy tudnék ezen javítani. Múltkor hozzáértem a vállához amikor köszöntem neki (puszi előtt,legalább hogy valahogy észere vegyen ), ez mondjuk jó hatással volt rá, pozitívan fogadtat, de ezeket a "véletlen érintéseket" nem adja vissza, így eléggé olyan "2 méter távolság" van a barátságunkba minden személyes találkozásnál. Ez mitől van? Ha telefonba sokkal nyitottabb és tudunk beszélgetni?

L/17


2011. febr. 1. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A kérdés jogos ! A válaszom : nemtudom
2011. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán fél a srác. Biztonságosnak tarthatja azt a kapcsolatot, amit telefonon alakított ki veled, személyesen pedig talán fél, hogy elront valamit.
2011. febr. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!