Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok a hibás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hibás, van értelme tovább folytatni? Lent

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy volt egy barátnőm. Nagyon jól kijöttünk egymással, de ha pasikról volt szó mindig berágott rám. Egyszerre 3-4 fiúval is kavargatott, flörtölgetett, találkozgatott. Csak hülyítette őket, mert nekem azt mondta hogy nem akar senkitől semmi komolyabbat. Felvett msn-re a volt pasija, akit szintén hülyített. És elkezdett nekem sírni hogy a barátnőm semmibe veszi őt, nem foglalkozik vele, pedig ő szereti. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, minden nap beszélgettünk, és azt mondta hogy mióta beszélünk nincs olyan rossz kedve és kezdi elfelejteni a barátnőmet. De viszont ez a fülébe jutott a barátnőmnek, hogy jóba vagyunk, és elkezdett féltékenykedni. Megharagudott rám is és Rá is. A fiú nagyon rosszul érezte magát, és én is hogy összevesztünk a barátnőmmel. De nem értettem miért olyan ideges, pedig csak beszélgettünk. Aztán pár napra rá felmentem msn-re, Ő is fent volt, nem írt. Megkérdeztem hogy mi volt vele a mai nap. Azt mondta hogy kb 3 órán keresztül msn-ezett a barátnőmmel és akár mit is csinált vele, még mindig szereti. Ez nagyon rosszul esett, mert közben rájöttem hogy én beleszerettem ebbe a fiúba. Elérkezett a szilveszter. Mindhárman ugyanabban a buliba voltunk. Nem szóltam a fiúhoz. Mindig megfogta a kezem, kérdezgette hogy mi bajom. Nem válaszoltam, csak hátat fordítottam. Aztán elvesztettem a fejem mert szilveszter volt ugye és csókolóztunk. A fülébe súgtam hogy: - De te még mindig S-t szereted nem? - Erre azt mondta hogy: - Szerinted lennék ilyen köcsög veled? Életem legjobb estéje volt. De vége szakadt. Egyszer csak bejött a barátnőm, meglátott és elszaladt. A fiú elengedte a kezem és utána ment. Otthagyott egyedül. Én pedig csak álltam és néztem hogy hátra fordul-e. Mégcsak hátra sem nézett. Msn-en persze bocsánatot kért, én pedig nem tudtam rá haragudni de tényleg nagyon rosszul esett. Aztán elmondtam neki hogy milyen szar helyzetbe vagyunk. Hogy Ő a barátnőmet szereti, én Őt, a barátnőm pedig útál minket. Azt mondta idő kell neki amíg eldönti mit tegyen. Hát vártam. Találkozni akartam és mondtam neki hogyha pénteken megy valamerre bulizni hívjon fel és mehetnénk együtt. Nem hívott, viszont ugyanarra a szórakozóhelyre mentünk. És találkoztunk. Csúnyán néztem rá, Ő pedig megkérdezte hogy mibajom. El mondtam neki hogy nem hívott fel pedig azt mondta hogy fel fog hívni. Előállt egy hülye kifogással, de pontosan nem mondta meg miért is nem hívott. Ez elszomorított. Amikor hazafelé tartottunk még odamentem elbúcsúzni tőle. 3 puszi, így szoktuk. Vagyis úgy szoktuk hogy 3 puszi de csak úgy a levegőbe. Most viszont szorosan hozzányomta a száját az arcomhoz. Ilyet pedig nem szokott. Teljesen összezavar. Nem tudom mitévő legyek! A barátnőm útál. Neki van igaza, tényleg én vagyok a hibás mindenért? Én vagyok s*gfej és a gusztustalan? Érdemes arra a fiúra várnom? mert tényleg nagyon szeretem... 15/L Kérlek segítsetek!
2010. jan. 14. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Te abba vagy szerelms akibe akarsz. A szerelmet nem lehet irányítani, és nem érdekli hogy a barátnődnek volt a pasija. Különbenis ha már nem járnak akkor semmi köze hozzá! Viszont neked sem kellett volna vele csókolózni, a szilveszter nem mentség. Hiszen nem tud döntei, ne higyje már azt hogy azt csinálhat amit akar!
2010. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz róla, hogy szereted, mivel az érzelmeket nem tudjuk olyan ember felé irányitani akit mi szeretnénk...:)kicsit hülyén fogalmaztam...:S

de a lényeg az, h a barátnődnek semmi köze már a sráchoz, jó ha belegondolsz, hogyha forditva lenne, és te még mindig szeretnéd a srácot, és a barátnőd kikezd vele..nekedis nagyon rosszul esne... de ezt szerintem elősször tisztázd a barátnőddel, és utánna a sráccal...de a srác ha nem tud dönteni akkor hagyd egy ideig, és ha akar valamit ugyis megkeres;) szorítok neked:)

2010. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azért már kezd egy kicsit értelmetlenné válni mert hol ilyen a srác, hol olyan. Mintha csak kihasználna. Erre rá is kérdeztem, és letagadta. Azt mondta hogy meg se forduljon ilyen a fejemben. De az hogy nem hívott mégiscsak azt bizonyítja hogy nem akart találkozni.. :/
2010. jan. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!