Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit néztek meg először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit néztek meg először egy pasin ha meglátjátok?

Figyelt kérdés

meglátjátok, mi számít, mi alakítja ki az első benyomást?

s utána mi számít? Duma az megvan, de mégis érzem h valami hiányzik. :P


S még valami, mért számít a cipő annyira? Itt ebben a kérdésben sokan a cipőt írták... http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


2011. febr. 1. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a szem és a tekintet a lényeg, a többi persze a belső. 15/L
2011. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A cipő alapján az ízlést, h milyen állapotban tartja=)Amúgy az arcát, a szemét, a kezét és a stílusát, ez kialakít egy első benyomást is
2011. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1. kinézet (milyen az arca, milyen magas, milyen a testalkata, ruházata)

2. hogy beszél, milyen a hanghordozása, milyen a gesztikulációja

Az első két pont első benyomást jelent, utána jön a közelebbi ismerkedés, ahol kiderül nagy vonalakban, milyen ember, mit szetet, szimpatikus-e. De sajnos még a szimpátia sem elég ahhoz, hogy kialakuljanak az érzelmek. Ezt én sajnálom a legjobban. :(

2011. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát a haját! ^.^ Kislány korom óta a hosszúhajú fiúkat szeretem. Aztán a ruháit, hogy ápolt-e és igényes, csak ezután jön a szem-arc-száj.

De pl, barátnőim először a pasik száját nézik meg... Változó.

2011. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, talán az összhatást. Ahogy viselkedik, a tekintetét, a stílusát.
2011. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy az egyben az egészet :) Múltkor olyan hapsi ült le mellém, hogy ha nagyítóval kerestem volna akkor sem találtam volna benne hibát, isten volt :D Azt hiszem a haját néztem meg először, a szemét, meg hogy borostás. Mélyfekete haja volt, hófehér bőre és a szemem is mélybarna volt, pont az ideálom, ennek ellenére a másik istennek tartott férfi, akit valaha láttam szőke kék szemű :D Az összhatás és kisugárzás a lényeg, nem az apró részletek. A cipőt pedig szerintem soha nem néztem meg.

Ami szerintem elengedhetetlen az a férfi parfüm. Vonzza a tekintetet, szerintem rengeteget dob egy férfin,ha kellemes férfias illata van :)

Utána pedig természetesen a dumája. Ha mindezek mellé jól kijövök vele, na olyat kívánni sem merek, pedig biztosan létezik :)

2011. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szia, én először a szemeit nézem meg (ha nem feketék , akkor nem is kell :)

aztán a kezeit (ha szépek akkor nekem végem)

aztán az illata, imádom a férfi parfüm illatát

2011. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Eszembe nem jutna elsőre a cipő... Bár én kakukktojás vagyok, rám ne hallgass, de azért elmondom én hogyan...:


Az alkata meghatározó, talán az az első, amit észreveszek. De hogy belé szeressek az arcát nézem. Nem a formáját, hanem a kisugárzását. Azt, hogy hogy néz, hogy mosolyog, mit mond. (Jó, ha mond valamit, akkor már lehet vele valamit kezdeni. Én magam nem kezdeményeznék, és ha a srác is félénk, akkor semmi sem lesz, tehát bárhogyan de elegyedjen velem szóba...!)

A ruha és cipő meg olyan dolog, hogy azon lehet változtatni. És ki tudja milyen helyzetben találkoznunk, és éppen akkor mi van rajta... Huszadrangú nálam.

2011. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Milyen a szép férfikéz? :o
2011. febr. 1. 20:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Én az arcát nézem.

Azután a száját,majd a szemeit, néha a feneküket is. Fogalmam nincs miért van ez, de hát ez van...

A ruháját... azért azt is megnézem, de nem létfontosságú, részemről csak az összhatás kedvéért szoktam megnézni... annyira nem érdekel.

2011. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!