Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jel vagy csak véletlen? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jel vagy csak véletlen? Csak én gondolom, hogy bejövök neki, vagy lehet így is van? Ahogy hallottam ki tetszett neki, hát sokkal szebb nállam, ezért nem nagyon reménykedek

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik fiú oszt.társam nagyon, pénteken kérdezett tőlem valamit, amit a körülötte ülők is tudtak volna, de mivel a tanár előtte említette, hogy én elküldtem amit kell, így a srác tudta, hogy én tudom az email címét a tanárnak.Megkérdezte, hogy én emailben küldtem-e és elkérte a tanár címét. Utána tesin nekem guritotta a labdát, pedig álltak körülöttem. Az egyik órán dogát írtunk, mindenkit elültetett a tanár külön padba, engem pont elé, de az az érdekes, hogy a srác nem ott szokott ülni, akkor mégis oda ült, és előtte volt egy hely.Ja, meg mikor a buszt vártuk, akkor is mellettem állt nem a másik oldalon pedig oda is állhatott volna
2009. febr. 7. 19:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nagyon aranyos,amit írtál..Tudom,milyen érzés,amikor a kételyek között "vergődik"az ember.Felidézi a diákkoromat,amikor én is hasonló dilemmákkal találtam szembe magam.pl.Vajon tetszem-e?Biztosan azért mosolygott...?A véleményem:a megérzések mindig jó tanácsadók.Sajnos,én sokszor nem hallgattam rájuk,pedig utólag mindig beigazolódott,hogy igazam lett volna.Biztosan szimpatikus vagy neki,az egyértelműen kiderül a sorokból.Szerintem kezdeményezz vele beszélgetést,onnantól pedig úgy is érzed,pontosan hogyan viszonyul hozzád!A szépség pedig viszonylagos..Sok sikert!
2009. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, az a baj, hogy nem nagyon tudok közös témát, így beszélgetést kezdeményezni se
2009. febr. 7. 20:16
 3/13 anonim ***** válasza:

Velem volt már sokszor úgy, hogy jeleket adott a fiú (pl mosolygott rám, vigyorgott rám, mélyen a szemembe nézett, folyamatosan bámult, mindig mellém állt a buszmegállóban, mögém ült a buszon), de nem tudtam sohasem, hogy ez azt jelenti-e, tetszek neki, vagy rosszul vettem le a jeleket...?!

A sok esetből egynél megkérdeztem a fiút, és azt mondta, hogy nem jövök be neki. Ráhibáztam.:S De a többi esetben mindeggyiknél kiderült, hogy tetszettem a fiú(k)nak, csak akkor már késő volt.:S

Tehát 10-ből 1 volt, akinél rosszul vettem le a jeleket, és a többi 9 komolyan gondolta. Szerintem jók az esélyeid.:)-> 90% :D

Na ezt most jó bonyolultan magyaráztam, de remélem azért valamit megértettél belőle.:D

2009. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Közös téma bármi lehet:Milyenek a tanárok?Miért ilyen nehéz a házi?Miért késik a busz..?:)Eleinte csak semleges kérdések a nyerők.Onnan pedig már csak lépés a személyes témák:pl.egy közelgő buli,vagy zene...Ürügyként kérj tőle segítséget(pl.ceruza,órán hallottak),ahhoz már kapcsolódhat a beszélgetés.A lényeg,hogy nem szabad rágörcsölni!Csak kötetlenül,vidáman!:)
2009. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát keresek majd olyan alkalmat, hogy tudjak vele beszélgetni:) csak az a baj, hogy nem sokat van egyedül, és akkor meg elvan a haverjaival, akkor nem akarom zavarni
2009. febr. 7. 20:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugi én is voltam már úgyanigy!Sztem a srácnak ejösz csak nem meri elmondani vagy azt hiszi h kiröhögnéd. Adj neki jeleket h te is szereted őt. Pl. órán(ha nem mögötted ül és látjátok egymást) nézz rá 5másodpercnél tovább.Vagy mosolyogj rá.Egy biztos!Ha tetszel neki akkor neked is jeleket kell adni nem csak neki.Sztem 98% az esély h összejöttök!Hajrá ;) 13/L
2009. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, szoktam ránézni meg mosolyogni.van mikor azt veszem észre, hogy néz
2009. febr. 8. 09:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Naaa akkor naon jó uton haladsz !!! :D
2009. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet lesz aki jót fog ezen nevetni, de nem baj. Pénteken megfogadtam, hogy ha vasárnap estig nem ír msn-en, akkor hagyom és keresek mást. Vasárnap este írt, és elkérte azt az email címet amit már pénteken is.
2009. febr. 9. 06:21
 10/13 anonim válasza:
Wooowww:)Innentől kezdve nyert ügyed van!Csak ügyesen!Szorítok!:)
2009. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!