Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csúnya nőknek jó pasijuk van, a szép nőknek pedig csúnya?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 19:59
 1/9 anonim válasza:
100%
Na ez engem is érdekel! Bár szerintem ez is relatív, kinek mi a szép ill. a helyes
2009. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Mert a szép nőkre általában azok a pasik hajtanak, akik egyéjszakás, vagy rövidebb kapcsolatot akarnak létesíteni a nővel, ezért a szép nők egy idő után megunják és leragadnak egy csúnyább pasival, akiben megbíznak...

Azt nem tudom, hogy a csúnya nőknek miért van jó pasijuk, de ezt eddig nem is nagyon észleltem.

Talán azért, mert az a csúnya nő jó fej, vagy többet tud, mint egy szép nő...

2009. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Bárcsak én is valami semlegest választottam volna!nem éri meg a jó pasi,egy kevésbé feltűnö sokkal többet ér,nem kell idegeskedned mikor kivel hetyeg,ki nyúlja le ,mikor ejt át mert a bociszemektől úgyis megbocsájtasz...De már késő,marad a szenvedés, az emberek röhögése mert ők már tudják amit én nem...Ennit a jó pasikról,többet ér az ember biztos kapcsija.
2009. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerint azért mert például sok szép nő ugy gondolja hogy a férfiak csak kihasználják és nem őszintén szeretik hanem csak a külsejükért rajonganak.ÉS hogy egy "jó pasi"-ra több csaj rá ugrik ellenben egy csunyábbra nem és ezért megbizhatobbnak gondolják.Én nem igy gondolkodok.
2009. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
mindenkinek más a szép és más a csúnya
2009. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a jó pasiknak azért kell a csúnya csaj mert azt nem kell annyira félteni mint esetleg egy jó nőt; és így lehet, hogy a csúnya pasiknak jó csajuk van...
2009. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Akkor ezek szerint én is csúnya vagyok?? :-D

Mert az én barátom eszmáletlenül jó pasi.


Szerintem relatív, kinek mi a szép.

Bár lehet a feng-sui :-D

Hogy kiegyenlítődjön....

2009. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés.Én is sokat gondolkoztam már rajta.Mondjuk engem szépnek mondanak,de eddig nem volt még olyan pasim akire azt lehetett volna mondani,hogy na ez igen,ez aztán a pasi...De én nem is keresem az ilyen pasik társaságát,akire ragadnak a nők.Ami azt illeti félek tőlük,mert tudom,hogy akárkit megkaphat.És én alapjába véve féltékeny típus vagyok.A másik meg,hogy ezek a super pasikat a csajoknak kell meghódítania.Ismerek pár ilyen srácot,akárhányszor látom őket mindig más nővel vannak,keresztül mentek már a fél városon.Én jobban szeretem az átlagos kinézetű,pasikat,akik a tenyerükön hordoznak.Imádom bennük,hogy "villognak"velem,akinek csak lehet bemutatnak.
2009. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én úgyérzem hogy nő legyen nő..Tehát szép ,esztétikus, kinézetű..A férfinak viszont ez másodlagos..A férfi nem attól férfi hogy szép..Hanem attól hogy

határozott tudja hogy mit akar az élettől stb...Eléri a céljait.Tehát fellelhet nézi rá a külső másodlagos.Persze az ápoltság fontos..Nekem az a természetes hogy ha bárhova megyünk engem néznek meg, furcsa lenne ez fordítva :)

2010. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!