Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy "csúnya" fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy "csúnya" fiú tetszhet egy szép lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki messze lakik tőlem,szóval táv kapcs.és hamarosan találkozni fogunk,és attól félek hogy dob akkor rögtön :(

Képeket látott már ,de ott teljesen máshogy nézek ki.. :(

16f vagyok ő 16l


2011. jún. 30. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:

mi az hogy teljesen máshogy nézel ki?

nem saját magadról küldtél képet?

2011. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

magamról küldtem :) csak teljesen úgy érzem mintha nem is hasonlítana magamra.És nem szerkeztek.

Aztmondja minden lány képen keresztül hogy ilyen cuki olyan cuki,meg nem vagyok csúnya.De amikor tükörbe nézek,elég szarul érzem magam :\

2011. jún. 30. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:

hát képen mindenki más szerintem:) én is más vagyok :D

csak nem lehetsz olyan eltérő a képtől :D

2011. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz jópasinak lenned h egy "szép"(lehet más szerint nem szép ill. lehet h a csaj meg szuperpasinak fog tartani) lány belédszeressen, mert ha megismer és jófej,vicces vagy akk leszarja h hogy nézel ki, már nem az fog számítani , de azért ápolt legyél mindig:) sztem ne izgulj annyira...

Ha gondolod dobj egy képet magadról és elmondhatom h szerintem milyen vagy de olyat küldj amilyen az életben vagy mert a kérdésednél említetted h azokon a képeken amiket küldtél a lánynak nem tükrözi a valóságot..

17/L

2011. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van több olyan ismerősöm aki kimondottan csúnya,gusztustalan:(Zsíros bőr,zsíros haj,hájas,fehér,csíkos bőr)


És sosem tudtak csajozni,alig akadt csaj nekik ,de olyan csajokat fogtak ki néha napján,hogy nem hittem a szememnek.

Ha van benned valami ami megfogódik a csajnak akkro nyert ügy:)Ha nem hát nem!

De van,hogy a falat verem,hogy ennek,hogy a g'cibe van ilyen jó csaja mikor se kinézete ,se jó ruhái,se pénze:))

Tehát ne izgulj,legyél vicces ,azt szeretik a csajok:)

2011. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oooo, láttam én is már furcsaságokat!(ezt az előttem lévőnek, aki nem hiszi lehet valaki tök más a képeken) Nos ezért nem ajánlatos neten ismerkedni!:) Egyébként lehet csak te látod magad másnak és akkor minden okés lesz!
2011. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek egy "csúnya" fiú tetszhet egy szép lánynak?"

Erre a válaszom egyértelmű nem. Tapasztalat.


De ami a kérdésed második részét illeti, nem hiszem hogy gond lenne ebből. Különben is valószínűleg csak te látod úgy, hogy másként mutatsz a képen mint a valóságban. Ha nem tetszenél neki, akkor már a képcsere után lekoptatott volna. Ha már találkoztok is akkor szerintem nem lesz semmi gond. Csak ne parázz ezen, legyél nyugodt és add önmagad!

Ha vége a randinak, oszd meg velünk, hogy sikerült! Mindent bele!

2011. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csokissüti002976 ***** válasza:
100%
A csúnya is, meg a szép is relatív...
2011. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!